RU

Ахметов не може отримати американську візу, - ЗМІ

23.12.2011, 17:26
Ахметов не може отримати американську візу, - ЗМІ - Фото
ef166839f1ee25dfa7398feecc325cc1.jpg
Найбагатша людина України, бізнесмен і народний депутат від Партії регіонів Рінат Ахметов не може отримати американську візу.

Як пише Kyiv Post із посиланням на власні джерела, незважаючи на те, що в США у Ахметова знаходиться активів на суму більше $1 млрд., він безуспішно намагається отримати візу в США вже протягом декількох років.

За словами адвоката Ахметова, заявка на отримання американської візи, як і раніше, знаходиться в процесі розгляду.

Колишній радник президента Віктора Януковича, який тісно спілкувався з Ахметовим протягом багатьох років, сказав, що його заявка на отримання візи знаходиться в підвішеному стані - він не отримував ні ствердної, ні негативної відповіді.

Ахметов перенаправив письмові запитання про його проблеми з отриманням візи своєму американському адвокату Марку Дж. МакДугаллу. Останній, у свою чергу, наполягає, що американська влада не мають претензій ні до Ахметова, ні до його компаній.

Джерело в українському уряді сказало, що Ахметов залишається в "підвішеному" стані навіть після покупки за $1,4 млрд. у квітні 2009 року компанії United Coal, шостого за величиною підприємства США, яке видобуває коксівне вугілля.

За словами колишнього радника президента, затримка з видачею візи Ахметову тягнеться вже багато років з вини "одного з агентств в уряді США".

Представник посольства США, Джеймс Вольф, відмовився коментувати проблеми Ахметова. Він сказав, що затримки в обробці віз є нормальним явищем, додавши, що подібне затягування з відповіддю протягом декількох років "було б ненормальним". "У більшості випадків це вирішується в той же день або протягом кількох днів", - сказав Вольф.

Джерела Kyiv Post вважають, що причини проблеми отримання візи криються в минулому Ахметова. "Я не знаю, як глибоко вони копали, але вони повинні перевіряти і досить далеке минуле", - сказав екс-радник президента.

Як відзначає видання, в діяльності 45-річного Ахметова є великі "прогалини". Він народився в Донецьку в 1966 році, але в його офіційній біографії на сайті Партії регіонів немає інформації про його діяльність до 1996 року, коли він став президентом футбольного клубу "Шахтар".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини