RU

Ахметов створив новий холдинг

16.05.2011, 16:20
Ахметов створив новий холдинг - Фото
6bbe0500488c95173a77e43d8fb44294.jpg

Ахметов створив новий холдинг
Компанія СКМ прийняла рішення про створення нового галузевого холдингу групи - "Портінвест" (Київ). Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили у прес-службі СКМ.

"У портфелі групи СКМ транспортні активи є досить давно. Відповідно, у нас вже нагромадився досвід і знання, сформувалася команда, яка може реалізувати ту стратегію, яку ми на сьогодні вважаємо найбільш оптимальною, - сказав Директор з розвитку нових напрямів бізнесу Компанії СКМ Микола Нестеренко. - Крім того, ми добре знаємо ринок як споживача транспортних послуг в особі, наприклад, "Метінвеста" і ДТЕК. Тому на базі тих активів, які у нас є, ми вирішили створити окремий бізнес, який надаватиме повний спектр транспортних послуг - від подачі вагонів до завантаження вантажу на судно. Створення "Портінвесту" - перший крок до розвитку в цьому напрямі".

В управлінні "Портінвесту" вже передані стивидорна компанія "Авліта" (Севастополь) і "Морський індустріальний комплекс" (Севастополь). Крім того, до компетенції "Портінвесту" належатимуть підготовка і реалізація нових інвестиційних проектів у портовому бізнесі.

"Основне завдання Портінвесту - сконцентрувати у себе "на борту" всю експертизу в портовому бізнесі для управління тими портовими активами, які зараз є у портфелі СКМ, а також для реалізації нових інвестиційних проектів. У перспективі, ми розглядаємо транспортний напрям як самостійний прибутковий бізнес, оскільки високо оцінюємо потенціал цього ринку", - додав Н.Нестеренко.

Генеральним директором ТОВ "Портінвест" призначений Олександр Смирнов.

До Групи СКМ належать компанії "Метінвест Холдинг", ДТЕК, телекомунікаційна група "Vega", "Сьогодні Мультимедіа", ТРК "Україна", "ЕСТА Холдинг", "Український Ритейл", машинобудівний холдинг "Гірські машини" та інші активи. 100% акцій ЗАТ "СКМ" належать донецькому бізнесмену, народному депутату України від Партії регіонів Ринату Ахметову.

Ринат Ахметов: біографія та добірка новин>>>
СКМ: довідка та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини