RU

Ахметов дав прогноз на 2009 рік

19.12.2008, 13:57

Народний депутат України від Партії регіонів Ринат Аметов переконаний, що наступний 2009 рік має стати роком прориву в Україні. Про це він сказав сьогодні у Донецьку.

Як повідомляє УНІАН, Р. Ахметов наголосив, що "криза - це все-таки песимізм. Я не хочу навіть цю тему підіймати, я переконаний в тому, що з всіх складних ситуацій ми повинні знаходити можливості виходити сильнішими. І це головне".

Він поділився своїми підходами до вирішення різних проблем: "У мене підхід – ніколи не приймати рішення, коли дуже добре і коли дуже погано, тому що воно буде неправильним. Тут потрібне виважене рішення, коли посередині - воно буде найбільш правильним".

Р. Ахметов ще раз акцентував, що "тільки переживання нас роблять сильними, тому що якщо не буде переживань, ми будемо всім задоволені, а так не може бути. Ми повинні страждати, і, пройшовши через це, ставати сильнішими".

"Незважаючи на всі труднощі, Господь дає випробування сильним. Ми зобов'язані знайти у собі можливості і наступний рік зробити роком прориву, ми маємо подолати всі перешкоди, що стоять на нашому шляху", - наголосив він.

Фінансова криза: добірка новин>>>

Ринат Аметов: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини