RU

Акімова наполягає, щоб Янукович покращив бізнес-клімат

29.02.2012, 12:42
Акімова наполягає, щоб Янукович покращив бізнес-клімат - Фото
Ірина Акімова
Президент України Віктор Янукович займає принципову й послідовну позицію щодо необхідності спрощення умов роботи підприємців в нашій державі та поліпшенні бізнес-клімату. Про це заявила перший заступник голови Адміністрації президента Ірина Акімова.

"За останні два роки зроблені суттєві кроки для поліпшення бізнес-клімату. Це стало можливим завдяки наполегливій позиції голови держави щодо усунення надмірного регулювання бізнесу, впорядкування діяльності контролюючих органів, імплементації директив Євросоюзу в чинне українське законодавство", - зазначила Акімова, яку цитує прес- служба президента. Вона додала, що відповідні зміни підтримали фахівці міжнародних фінансових організацій.

Говорячи про позитивні зрушення у реформуванні дозвільної системи, Акімова сказала: зараз визначено вичерпний перелік дозвільних документів, який раніше мав стійку тенденцію до розширення.

"Зроблені кроки для скорочення передумов корупції - так, підприємець більше не контактує особисто з представниками дозвільних органів. Всі дозволи видаються виключно через державного адміністратора за принципом "єдиного вікна", - сказала перший заступник голови Адміністрації.

"Реформування податкового законодавства дозволило істотно знизити фіскальний тиск на платників податків", - сказала вона, нагадавши про скасування низки малоефективних податків і зборів (перелік загальнодержавних скорочений з 30 до 18, місцевих - з 14 до 5).

"Ініційований президентом перехід до ризикоорієнтованого підходу в діяльності податкових органів призвів до значного скорочення кількості перевірок", - сказала Акімова.

У найближчій перспективі, підкреслила вона, зусилля влади будуть спрямовані на удосконалення системи реєстрації прав власності, реформування сфери надання адмінпослуг, перехід до європейської практики вирішення спірних питань між контролюючими органами і підприємцем.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини