RU

Акімова привезла у Раду 25 сторінок податкових зауважень Януковича

02.12.2010, 16:20

Пропозиції Президента України до Податкового кодексу подані на 25 сторінках. Про це повідомив журналістам віце-спікер Верховної Ради Микола Томенко.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, також, за інформацією М.Томенка, окремо на 9 сторінках підготовлена пропозиція змін до ряду законів України, внесених у зв'язку з прийняттям Податкового кодексу.

М.Томенко зазначив, що доповідачем з цього питання Президент України призначив заступника глави Адміністрації Президента Ірину Акімову. "Якщо комітет встигне розглянути, є ймовірність того, що на вечірньому засіданні парламент розгляне пропозиції Президента", - додав він.

Сама І.Акімова, яка вже прибула у парламент повідомила журналістам, що о 16:00, після закінчення перерви у засіданні, буде докладати у залі ВР пропозиції Президента України до Податкового кодексу.

Водночас депутатам, які реєструються після перерви, не видають текст пропозицій Президента. "Я щойно підійшов до стола реєстрації, жодних документів немає", - сказав кореспонденту ЛІГАБізнесІнформ позафракційний народний депутат Тарас Чорновіл.

Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини