RU

Акімова підрахувала, скільки Україна заробить на реформах

22.03.2011, 09:40
Акімова підрахувала, скільки Україна заробить на реформах - Фото
3c2ee59539cd4086549a3881aac1965b.jpg

Акімова підрахувала, скільки Україна заробить на реформах
Перший заступник глави Адміністрації Президента Ірина Акімова повідомила, скільки може заробити Україна у разі реалізації запланованих реформ. Про це вона сказала у прямому ефірі телеканалу ICTV.

"Якщо ті заходи, які заплановані на 2011 рік, пов'язані насамперед із закінченням процесу дерегуляції, з продовженням реформ в енергетичному секторі країни, я маю на увазі реструктуризацію компанії НАК "Нафтогаз"... Якщо вони повністю реалізовуються, то, за експертними оцінками, додатково до ВВП і додатково до бюджету країна може заробити від 14 до 16 млрд. грн.", - зазначила І.Акімова.

"Для порівняння - на сферу охорони здоров'я витрачається трохи більше 9,1 млрд. грн. Це означає істотну можливість переозброїти багато лікувальних закладів, поставити на потрібний рівень медичні програми і допомогти людям стати більш здоровими. Або інший приклад - на сферу вищої освіти Україна витрачають у 2011 році порядку 23 млрд. грн. Практично половину цієї суми ми можемо заробити, якщо будемо здійснювати реформи", - сказала перший замглави Адміністрації Президента.

Крім того, І.Акімова додала, що відкриття ринку землі, за експертними оцінками, може принести близько 12-14 млрд. грн.

"Ми робимо реформи для того, щоб отримати ресурси вирішувати соціальні питання", - наголосила перший замглави Адміністрації Президента.

Нагадаємо, раніше Президент Віктор Янукович заявив, що з 2012 року в Україні повинен запрацювати ринок земель сільгосппризначення.

Ірина Акимова: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини