RU

Акімова хоче наблизити скасування мораторію на продаж сільгоспземель

23.07.2010, 14:50

Замглави Адміністрації Президента України Ірина Акімова заявляє про необхідність наблизити термін скасування мораторію на продаж землі сільгосппризначення. Такою думкою вона поділилася сьогодні на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання журналістів, чи означає те, що в Адміністрації готуються проекти законів про земельний кадастр і про ринок землі, що з їхнім прийняттям мораторій на продаж землі сільгосппризначення може бути скасовано, І.Акімова сказала, що зазначені законопроекти будуть розглядатися парламентом до нового року.

"Вони зараз готуються, і ми зробимо все, щоб Верховна Рада їх до нового року, як за планом-графіком реформ стоїть, розглянула. Водночас давайте подивимося, у наших планах поки що ми поставили акуратний термін скасування мораторію на продаж сільськогосподарських земель - це початок 2012 року. На мою думку, треба зробити все, щоб цей термін був наближений, і сподівається, що ці законопроекти його зможуть наблизити", - сказала вона.

Ірина Акімова: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини