RU

Ахметов запропонував за медіахолдинг Курченка 1 гривню. Буде конкурс

01.09.2020, 13:14
Ахметов запропонував за медіахолдинг Курченка 1 гривню. Буде конкурс - Фото
Сергій Курченко

Медіа Група Україна візьме участь у повторному конкурсі на управління активами Українського Медіа Холдингу (UMH), який раніше належав олігарху Сергію Курченку. Про це сказано в заяві компанії, яку отримала редакція LIGA.net. Медіахолдинг гарантує 1 гривню відрахувань до бюджету від управління активами UMH.

Від медіахолдингу в конкурсі візьме участь ТОВ "Сегодня "Мультимедіа".

У МГУ вважають, що актуальний конкурс повинен бути скасований, оскільки не відповідає нормам законодавства. На думку представників холдингу, Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА) проводить абсолютно формальний конкурс, всупереч законодавству і "здоровому глузду".

"Перед оголошенням конкурсу повинен був пройти аудит активів, які виставляються на конкурс, а учасникам конкурсу - надана інформація про ці активи, на основі якої можна було б скласти реальні бізнес-програми розвитку активів УМХ", - йдеться в заяві МГУ.

Вважаючи конкурс незаконним, Медіа Група Україна все одно подала документи на участь в ньому.

"Щоб мати доступ до інформації щодо проведення конкурсу та контролювати його хід, Медіа Група Україна подала документи на участь в конкурсі. Гарантована сума відрахувань до бюджету, зазначена в заявці Медіа Групи Україна - 1 гривня", - повідомили в МГУ. У медіахолдингу Ахметова додали, що залишають за собою право звернутися до суду і оскаржити рішення АРМА про проведення конкурсу.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини