RU

Ахметов отримав контроль над найбільшим виробником коксівного вугілля

05.03.2021, 16:27
Ахметов отримав контроль над найбільшим виробником коксівного вугілля - Фото
Шахтоуправління "Покровське" (Фото: пресслужба Метінвест)

Материнська компанія групи Метінвест – Metinvest B.V. – Ріната Ахметова придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля – Покровська вугільна група, – збільшивши частку володіння до рівня контрольної. Про це повідомляє пресслужба холдингу.

Сума і умови операції не розголошуються.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

До складу придбаних активів входять шахтоуправління "Покровське" і Свято-Варваринська збагачувальна фабрика.

Спільно дані підприємства видобувають вугілля, ведуть його збагачення і продають у вигляді вугільного концентрату. Вони розташовані на кордоні Дніпропетровської та Донецької областей в безпосередній близькості до коксохімів Метінвесту, йдеться в повідомленні.

"Отримання контролю над Покровською вугільною групою стало можливим завдяки купівлі Метінвестом частки в цьому бізнесі в липні 2018 року розміром 24,77%, а також опціон на купівлю решти 75,22% у інших співінвесторів за умови отримання всіх необхідних дозволів", – вказують у групі.

За словами генерального директора Метінвесту Юрія Риженкова, за останні кілька років Група відчувала постійний дефіцит коксівного вугілля.

"Тепер же ми досягли повного самозабезпечення цією сировиною", – резюмував Риженков.

Шахтоуправління "Покровське" виробляє високоякісне вугілля марки К, що використовується для виробництва металургійного коксу. Станом на 1 січня 2019 року, мінеральні ресурси і запаси шахтоуправління "Покровське" за методикою JORC склали 248 млн тонн і 151 млн тонн відповідно, що досить для забезпечення виробництва мінімум на 30 років.

Свято-Варваринська збагачувальна фабрика – одне з найбільших збагачувальних підприємств в Україні. Проєктна потужність збагачення становить близько 8 млн тонн рядового коксівного вугілля на рік.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини