RU

Ахметов може купити ще один метзавод

12.02.2021, 11:38
Ахметов може купити ще один метзавод - Фото
Фото: пресслужба ДМК

Антимонопольний комітет України розгляне справу про опосередковане придбання компанією Metinvest B.V  Дніпровського металургійного комбінату (ДМК), розташованого в Кам'янському Дніпропетровської області. Про це свідчить порядок денний засідання Антимонопольного комітету України (АМКУ).

"Розпорядженням голови Антимонопольного комітету України – державного уповноваженого від 10 лютого 2021 року № 01/35-р розпочато розгляд справи про концентрацію у вигляді опосередкованого придбання у власність компанією Metinvest BV (місто Гаага, Нідерланди) активів у вигляді цілісного майнового комплексу, які сукупно забезпечують господарську діяльність з виробництва та реалізації металопродукції, які належать публічному акціонерному товариству Дніпровський металургійний комбінат", – йдеться в повідомленні АМКУ.

ВАТ Дніпровський металургійний комбінат ім. Ф.Е. Дзержинського (ДМКД) – одне з найбільших підприємств промислового комплексу України з повним металургійним циклом. Комбінат входить до складу корпорації ІСД. Контрольний пакет акції належить структурам афільованим з російським ВЕБ. Міноритарні власники –  Сергій Тарута і Олег Мкртчан. З 2017 року у менеджменті ДМК з'явилися вихідці з Метінвест Ріната Ахметова і Вадима Новинського. З цього часу постачання сировини та збуту готової продукції здійснювалася через структури Метінвесту.


Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини