RU

Аграрії Криму зібрали понад 1 млн. тон зерна

09.07.2008, 10:52

Станом на 8 липня сільгосппідприємства Автономної Республіки Крим, які збирають зернові культури, отримали 1 мільйон тон зерна. До вечора до токів Криму надійшло понад 1 мільйон 9 тисяч 400 тон зерна.

Як повідомляє прес-служба Ради Міністрів АРК, за даними Міністерства аграрної політики Криму, усього в автономії з 586,3 тисяч гектарів, засіяних зерновими, уже зібрано врожай на площі понад 358 тисяч тон, що складає понад 60% площ. Середня врожайність в автономії становить 28,2 центнера зерна з гектару, що на 7 центнерів переважає торішню.

За даними прес-служби, найвищі темпи збиральницьких робіт і висока врожайність зернових досягнуті хліборобами Червоногвардійського, Сакського, Джанкойського районів. Високих показників у врожайності зернових і темпах їх збору досягли також аграрії Нижньогорського, Сімферопольського і Кіровського районів.

Найвища врожайність за оперативними даними Міністерства аграрної політики в Червоногвардійському районі – 35 центнерів із гектару, у тому числі озимої пшениці - 36 центнерів, ярового ячменю 35,7 центнерів із гектару.

На полях автономії зараз щодня працює 2095 комбайнів. Загалом кримські цього року аграрії мають намір зібрати понад 1,5 мільйони тон зерна.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини