RU

"Аеросвіт" та "ПриватБанк" запровадили прийом платежів через онлайн-чат

23.07.2008, 12:48

Авіакомпанія "Аеросвіт" та "ПриватБанк" запровадили спільну послугу - додаткову систему прийому платежів та підтримки клієнтів в режимі реального часу через онлайн-чат.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Привату", система дозволяє оперативно приймати екстрені онлайн-платежі за додаткові послуги авіакомпанії навіть після оформлення бронювання. Таким чином, перебронювання авіарейсів, зміна дат перельотів, підвищення класу обслуговування на борту, зміна маршруту проходження або просто замовлення, коли у людини є багато нестандартних додаткових побажань, можна здійснити за допомогою мережі Інтернет з будь-якого куточка світу, не відвідуючи кас авіакомпанії.

Систему розроблено шляхом поєднання онлайн-чату з платіжною системою на основі інформаційної розробки Центру електронного бізнесу "ПриватБанку". На сайтах "Аеросвіту" та "ПриватБанку" встановлено кнопки онлайн-чату, за допомогою якого оператор може надати клієнтові консультацію та виставити рахунок, сплатити який можна за допомогою карт Visa або MasterCard. Безпека транзакцій в системі здійснюється стандартом "3d Secure".


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини