RU

Аеропорт Одеса очолив топ-менеджер компанії Коломойського

18.09.2020, 16:37
Аеропорт Одеса очолив топ-менеджер компанії Коломойського - Фото
Фото: Володимир Семенченко/Одеський аеропорт

Загальні збори учасників ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" призначили директором аеропорту Володимира Семенченка, повідомляє пресслужба аеропорту.

Рішення про призначення нового директора прийнято в зв'язку із завершенням контракту Павла Прусака, який обіймав цю посаду з 2017 року.

До призначення на посаду Семенченко з 2016 року обіймав посаду віцепрезидента з наземного обслуговування авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" (МАУ), яка належить Ігорю Коломойському.

До цього в 2006-2013 роках він працював віцепрезидентом з наземного обслуговування Swissport International в країнах СНД і генеральним директором ТОВ "Swissport Україна".

У 1993-2006 роках працював інженером з вантажних перевезень, керівником вантажних перевезень авіакомпанії МАУ.

ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса"  спільне підприємство, створене в листопаді 2011 року Одеською міською радою та приватним інвестором Одеса Аеропорт Девелопмент, який фінансує будівництво нового терміналу аеропорту та інфраструктури вартістю $45 млн. Аеропорт контролюють  Борис Кауфман і Олександр Грановський. На аеропорт претендує Ігор Коломойський.

  • Кабінет міністрів в серпні виключив аеропорт у Вінниці з переліку об'єктів фінансування за держпрограмою цільового розвитку аеропортів до 2023 року. Також своїм розпорядженням Кабмін збільшив фінансування міжнародного аеропорту Одеса на 117,5 млн грн.
  • На жовтень заплановано отримання дозволів на експлуатацію нової злітної смуги в аеропорту Одеса.


Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Сергей Чигирь
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини