RU

Аеропорт "Львів" отримає 28 млн. грн.

01.12.2009, 13:41

Уряд виділив 28 млн. грн. із Стабілізаційного фонду на продовження будівництва злітно-посадкової смуги ДП "Міжнародний аеропорт Львів". Про це сьогодні повідомила Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко під час ознайомлення з ходом будівництва смуги львівського аеропорту.

Як повідомляє УНІАН, Прем'єр-міністр зазначила, що усі роботи з будівництва і реконструкції аеропорту у Львові просуваються з випередженням графіка.

"Я абсолютно задоволена, що всі об'єкти аеропорту будуються, наголошую, з випередженням графіка", - зазначила прем'єр і висловила вдячність будівельникам, керівництву обладміністрації та меру Львова.

Вона наголосила, що проведення робіт з випередженням графіка свідчить про велику концентрацію зусиль, що робляться в Україні для підготовки до "Євро-2012". За словами Ю. Тимошенко, уряд і вона особисто практично щотижня контролюють усі підготовчі роботи до проведення "Євро-2012".

"Україна до Євро підготується успішно. Україна гідно подолає навіть світову фінансову кризу. Всі абсолютно процеси - будівництво стадіонів, аеропортів, магістралей, готелів – ми сьогодні все встигаємо робити", - зазначила Ю. Тимошенко. 

ДП "Міжнародний аеропорт Львів" створено у 2002 році шляхом виділення в окреме підприємство зі складу "Львівських авіаліній". Аеропорт розташовано у 6 км від центру Львова. Реконструкція аеропорту проходить у рамках підготовки до Євро-2012. Проект концепції розвитку аеропорту передбачає модернізацію злітно-посадкової смуги і будівництво нового термінально-пасажирського комплексу з інфраструктурою.

Львівський аеропорт: погляд у майбутнє (фото)>>>

Повітряні ворота Львова змінять зовнішній вигляд>>>

Транспорт, логістика: добірка новин>>>

Євро-2012: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини