RU

Адміністрації Президента заборонили проводити фестивалі без тендера

17.05.2011, 14:15

Верховна Рада України вирішила не надавати право Адміністрації Президента без тендерних процедур виділяти кошти на проведення фестивалів. Таке право буде тільки у Президента або Кабінету Міністрів. За відповідну поправку до проекту Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань державних закупівель" N7532 проголосувало 259 карток народних депутатів.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, під час обговорення законопроекту віце-спікер Микола Томенко звернув увагу на те, що документом запропоновано дозволити використати без тендерних процедур бюджетні кошти на проведення культурних, туристичних заходів і фестивалів, що мають суспільно-політичне, культурне або історичне значення терміновість і доцільність проведення яких визначається за дорученням Адміністрації Президента або Кабінету Міністрів. "Ми так далеко зайдемо, якщо чиновник Адміністрації Президента буде писати доручення, що ці бюджетні кошти можна використати без тендерних процедур. Моя пропозиція - це можна зробити тільки за рішенням Кабінету Міністрів. Тоді Кабмін як колективний орган бере на себе відповідальність за це", - сказав він.

Водночас Голова ВР Володимир Литвин поставив на голосування пропозицію, щоб цю процедуру можна було здійснювати за дорученням Президента України або Кабінету Міністрів, за що й проголосували 259 карток народних депутатів.

Держзакупівлі в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини