RU

Абромавичус щодо "червоних ліній" в Укроборонпромі: Наступний місяць буде ключовим

12.10.2020, 16:36
Абромавичус щодо
Айварас Абромавичус (фото – Анастасія Діденко)

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості не повинно втручатися в кадрову політику ДК "Укроборонпром", це – "червона лінія" і наступний місяць буде ключовим. Про це заявив в інтерв'ю LIGA.net колишній глава Укроборонпрому Айварас Абрамавичус.

Абромавичус вважає, що держави в економіці має бути менше. Але, за його словами, більш консервативні учасники цієї галузі, особливо з авіації, завжди хотіли мати профільне міністерство.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

"Підхід такий, можна сказати, під знаком питання, але це сталося: їхнє лобі перемогло. Ми займаємо нейтральну позицію. Нам було важливо лише, хто очолить міністерство. Було двоє дуже поганих кандидатів, і ми боролися, щоб їх не призначили. Уруського ми не знаємо, тому ніяк не перешкоджали", – зазначив ексглава Укроборонпрому.

Абромавичус зазначив, що будь-які політики, особливо, отримавши повноваження, особливо в нашій країні, чомусь відразу хочуть розставити своїх людей: кумів, братів, сватів, друзів.

"Хотілося б, щоб новий віцепрем'єр з командою дотримувалися даних ними публічних заяв: вони не втручатимуться в кадрову політику концерну і тим більше наших підприємств. Це зараз червона лінія і найнебезпечніша річ. Наступний місяць буде ключовим", – вважає він.

Читайте також: Інтерв'ю|Чому йде Абромавичус. Боротьба "реформаторів" і "консерваторів" в Укроборонпромі

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини