RU

Абромавічус і Коболєв посперечалися, як вирішити конфлікт в Укрнафті

30.07.2020, 15:48
Абромавічус і Коболєв посперечалися, як вирішити конфлікт в Укрнафті - Фото
Айварас Абромавічус (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

Екс-міністр економіки і гендиректор держконцерну Укроборонпром Айварас Абромавічус посперечався з главою  НАК Нафтогаз України Андрієм Коболєвим, як краще вирішити давню проблему корпоративного управління Укрнафтою.

Як повідомляє Інтерфакс-України, Абромавічус вважає, що або Нафтогаз повинен продавати свою 51% частку в Укрнафті, або - її міноритарні акціонери, які пов'язані з групою Приват  Ігоря Коломойського і володіють 42% компанії.

"Я не дуже розумію, як з приватним акціонером взагалі можна співіснувати. Тому або разом продавати цей актив, або викуповувати у приватного акціонера, або приватний акціонер повинен викупити у держави - це єдині шляхи вирішення", - сказав генеральний директор Укроборонпрому на "круглому столі" Київської школи економіки в середу.

З ним не погодився Андрій Коболєв. За інформацією агентства, глава Нафтогазу вважає, що корпоративний конфлікт в Укрнафті може вирішити поділ її на приватну і державну частини.

"Успіх для Укрнафти з точки зору корпоративного управління - це поділ активів: на приватну частину і приватних акціонерів і [державну частину] і державних акціонерів. Я вважаю, що в Україні комбінація приватного і державного капіталу не працює", - додав він.

  • У 2018 році Коболєв повідомив в одному з інтерв'ю про переговори з міноритаріями про поділ Укрнафти на газовий і нафтові блоки. НАК планував отримати 60-70% всіх газових і частину нефтянних активів Укрнафти.

Детальніше про те, що відбувається в Укрнафті читайте в інтерв'ю: Ми домовилися з Коломойським, що акціонери не будуть грабувати Укрнафту, - Юрій Вітренко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини