RU

8000 грн для ФОП у "червоних" зонах. Як подати заяву через застосунок Дія

19.04.2021, 17:35
8000 грн для ФОП у
Карантин, локдаун (Фото: depositphotos.com)

Із 19 квітня фізичні особи-підприємці (ФОП) у регіонах "червоної" зони можуть подати заяви на фінансову компенсацію від держави. Подати заяву на виплату в розмірі 8000 грн можна через сервіс держпослуг Дія. Про це повідомила пресслужба Міністерства розвитку громад і територій України.

Виплати можуть отримати ФОП і наймані працівники підприємств, які зазнали збитків через карантин у "червоних" зонах і основний КВЕД на останній день попереднього місяця належить до тих видів діяльності, що мають право на допомогу.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Також фінансову допомогу можуть отримати ФОП-пенсіонери та ФОП з інвалідністю, звільнені від сплати ЄСВ.

"Місцеві громади, які зараз знаходяться в "червоній" зоні, повинні розглянути можливість виплат для ФОПів – додатково до гарантованих грошей від держави", – зазначив міністр розвитку громад і територій  Олексій Чернишов.

Як подати заяву на виплату через застосунок Дія

1. Подати заяву на отримання компенсації необхідно протягом 30 днів від того моменту, як область, в якій живе підприємець, опинилася в "червоній" зоні.

2. Зареєструватися на порталі або в застосунку Дія за допомогою електронного підпису або BankID.

3. У розділі "Послуги" вибрати "Пенсії, пільги і допомога", потім "Одноразова матеріальна допомога ФОП і найманим працівникам".

4. Сервіс перевірить дані в реєстрі Пенсійного фонду на відповідність отримання виплати.

5. У заяві потрібно вказати ПІБ, реєстраційний номер облікової картки платника податків, серію і номер паспорта, адресу реєстрації ФОП, номер банківського рахунку IBAN і згоду на обробку даних.

6. Після подання заяви виплати буде нараховано на вказаний рахунок IBAN.

Хочеш автоматизувати свою роботу? Понад 50 інструментів для бізнесу, юристів і бухгалтерів у LIGA360. Спробуй із тестовим доступом.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Юрий Тарасовский
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини