RU

60% українців негативно оцінили економічну ситуацію в країні – опитування Центру Разумкова

01.06.2021, 20:11
60% українців негативно оцінили економічну ситуацію в країні – опитування Центру Разумкова - Фото
Фото: depositphotos.com

Більшість українців – 60% – оцінюють економічну ситуацію в країні як "дуже погану" або "досить погану". Про це свідчать результати соціологічного опитування Центру Разумкова.

Лише 5% опитаних назвали економічну ситуацію "хорошою" чи "дуже хорошою", а 32% – як "не погану".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

Для порівняння: наприкінці січня-початку лютого 69% опитаних оцінювали її як "дуже погану" або "досить погану", 2% – як "хорошу" або "дуже добру", 26% – як "не погану і не хорошу".

Респонденти також поліпшили оцінку матеріального добробуту своїх сімей. 48% – як "не погану і не хорошу" (46% на початок року) і 14% – як "хорошу" або "дуже добру" (7% на початок року). 36% оцінюють її як "дуже" або "досить" погану (на початку року таких було 43%).

Громадяни не надто вірять у швидкі зміни в економічній сфері: тільки 12% вважають, що в найближчі 3 місяці економічне становище країни зміниться на краще. 13% сподіваються, що за цей час зміниться на краще рівень добробуту їх родини.

Значна частина опитаних очікує в найближчі місяці погіршення ситуації: 22% вважають, що в найближчі три місяці економічне становище країни зміниться на гірше, 18% – що за цей час зміниться на гірше рівень добробуту їх родини.

Однак більшість не очікує суттєвих змін у найближчі три місяці: 56% не чекають змін в економіці, 57% змін рівня добробуту сім'ї.

Опитування проводилося з 21 до 26 травня 2021 включно методом інтерв'ю "віч-на-віч" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2017 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини