RU

3,5 млн жителів Донецької області можуть залишитися без електрики

25.10.2019, 16:27
3,5 млн жителів Донецької області можуть залишитися без електрики - Фото
Фото: прес-служба Укренерго

Державна виконавча служба заарештувала рахунки ДТЕК Донецькі електромережі і ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля на загальну суму 2,4 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба енергохолдингу ДТЕК Ріната Ахметова.

"Державна виконавча служба наклала арешт на рахунки ДТЕК Донецькі електромережі на суму 1,2 млрд грн і рахунки ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля на суму 1,3 млрд грн. Операційна діяльність операторів системи розподілу (ОСР) може бути обмежена в будь-який момент", - йдеться в повідомленні холдингу.

У компанії відзначили, що рахунки були заарештовані через борги за постачання електроенергії перед ДП Енергоринок. Борги "Донецьких електромереж" виникли через поставки електрики на тимчасово неконтрольовану територію Донецької області, а борг "Енерговугілля" - через борги перед нею державних шахт і комунальної компанії Вода Донбасу, пояснили в ДТЕК.

"У разі відсутності рішення для ситуації, що склалася, ДТЕК Донецькі електромережі не зможе забезпечувати надійним електропостачанням 3,5 млн жителів області, всі військові об'єкти області, тисячу п'ятсот шістьдесят п'ять бюджетних організацій, 200 комунальних підприємств та 37 підприємств, що забезпечують водотеплопостачання", - відзначили в холдингу Ахметова.

"ДТЕК ПЕМ-Енерговугілля не зможе здійснювати свою ліцензійну діяльність, що може мати критичні наслідки для регіону - аж до повного відключення води КП Вода Донбасу для всіх жителів області та можливого затоплення шахт", - додали там.

У зв'язку з ситуацією, що виникла компанії звернулися до Кабміну з проханням розблокувати їх операційну діяльність.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини