RU

30 000 електрокарів на рік. Hyundai інвестує майже $300 млн в інноваційний хаб

13.10.2020, 21:50
30 000 електрокарів на рік. Hyundai інвестує майже $300 млн в інноваційний хаб - Фото
Інноваційний центр Hyundai у Сінгапурі (Фото: Hyundai Motor Group)

Hyundai Motor Group інвестує $294 млн у новий інноваційний хаб у Сінгапурі. До 2025 року він зможе виробляти до 30 000 електрокарів, заявив прем'єр-міністр Сінгапуру Лі Сянь Лун, повідомляє Bloomberg.

Семиповерховий інноваційний хаб буде побудовано до 2022 року. У ньому Hyundai буде покращувати виробничі технології, розробляти штучний інтелект і технології big data.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook:  головні бізнес новини

Здебільшого фахівці зосередяться на доопрацюванні "мізків" розумних та екологічних електрокарів. Біля даху будівлі також прокладуть Sky Track, дорогу протяжністю 620 м для тестування електрокарів клієнтами.

В інноваційному центрі також буде невеликий завод із виробництва електромобілів. Він потрібен для тестування процесів із використанням штучного інтелекту і технологій автономного водіння. Раніше електромобіль Hyundai Kona був відкликаний у Південній Кореї після численних повідомлень про загоряння акумуляторних батарей.

У Hyundai  заявили, що в майбутньому клієнти в Сінгапурі зможуть купувати електрокари за допомогою смартфону. Електрокар почнуть виробляти відразу ж після запиту клієнта. У новому інноваційному хабі замовник зможе особисто спостерігати, як складають його електромобіль. Щойно автомобіль буде готовий, його доставлять на 620-метрову дорогу Sky Track, де клієнт зможе провести тестову поїздку.

30 000 електрокарів на рік. Hyundai інвестує майже $300 млн в інноваційний хаб

Інноваційний центр Hyundai у Сінгапурі (Фото: Hyundai Motor Group)

  • У Сінгапурі вже кілька десятиліть не було заводів із виробництва автомобілів. Останнім у 1980 році закрився завод Ford Motor і зараз на його місці працює музей Ford.
  • У жовтні 2019 року компанія Dyson відмовилася інвестувати $2,5 млрд у будівництво заводу з виробництва електрокарів. Компанія не знайшла способу зробити проєкт комерційно вигідним.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram:  тільки важливе

Александр Мясищев
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини