RU

2000 км без підзарядки: німці створили батарею для електрокарів на основі нанотехнологій

17.11.2020, 16:17
2000 км без підзарядки: німці створили батарею для електрокарів на основі нанотехнологій - Фото
Фото: depositphotos.com

Німецька компанія Fraunhofer спільно з голландськими SoLayTec і TNO презентували нову батарею для електромобілів, що забезпечує 2000 км пробігу без підзарядки. Про це пише видання The Car Guide.

Нова батарея створена на основі технології SALD (Spatial Atom Layer Deposition), суть якої зводиться до створення продуктивного шару батареї товщиною всього в один атом. Як зазначає дослідницька група, використання матеріалу значно збільшується, оскільки електрохімічна реакція в батареях зазвичай відбувається лише на поверхні. Процес SALD значно збільшує поверхню електродів і їх здатність накопичувати енергію.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес у Facebook: головні бізнес новини

"Як результат, електромобіль у змозі проїхати без підзарядки 1000 км на малій батареї, або 2000 км на великий батареї", – цитує видання Франка Верхага, главу правління компанії SALD B.V., яка займеться промисловим виробництвом батарей на основі технології нанопокриття.

За його словами, нова технологія також скорочує у п'ять разів час зарядки батареї.

Глава SALD B.V. стверджує, що нові батареї будуть доступні на ринку вже в 2022 році. Сьогодні компанія веде переговори з автовиробниками про серійне постачання батарей.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Роман Брыль
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини