RU

150 пасажирів стали "заручниками" аеропортів Києва, Львова і Чернівців

15.09.2009, 09:29

В "заручниках" у аеропортів перебувають півтори сотні пасажирів відразу на трьох "повітряних" воротах - Києва, Львова і Чернівців. Усі в очікуванні чартеру до Неаполя. Це переважно жінки, люди похилого віку і діти.

Як передає "1+1", авіакомпанія "Львівські авіалінії" відправляти людей в Італію відмовляється, тому що туристичне агентство "Авіаніка", яке замовило літак, заборгувало їм понад 1,2 млн.грн. У міжнародному аеропорту Львова 50 пасажирів з вчорашнього вечора чекають вильоту у Неаполь. Здебільшого це українські працівники. Ні їжі, ні води, навіть елементарних пояснень від туристичної фірми вони так і не отримали.

Пасажири у столичному аеропорту "Жуляни" додзвонилися до представника турфірми Олени Ляхової лише після того як їй написали sms - у групі є хворий на діабет італієць. Гарантій вона не дала. Порадила їхати у Львів.

У "Львівських авіалініях" не відмовляються доправити людей у Неаполь - якщо вони доплатять вже авіакомпанії 1,2 тис.гривень за пальне. Частина пасажирів готова платити, інші відмовляються.

Це вже другий випадок за останні три тижні, коли пасажири не можуть вилетіти в Неаполь з вини цієї турфірми. Тоді компанія "Львівські авіалінії", побоюючись міжнародного скандалу - серед пасажирів було багато італійців - перевезла пасажирів у борг. Тепер авіакомпанія цього робити не хоче. А ось розшукати керівництво самої туристичної фірми не вдалося. За адресою, яка вказана на квитках таких немає, вказує телеканал.

Транспорт, логістика: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини