RU

Творці ріжка. Що потрібно знати про українське походження морозива у МакДональдз

Творці ріжка. Що потрібно знати про українське походження морозива у МакДональдз - Фото
Фото - Пресслужба МакДональдз Україна
28.12.2020, 13:00

Хто в Україні виробляє суміші для морозива та молочних шейків МакДональдз

Складно знайти людину, яка бодай раз не зайшла у МакДональдз за майже культовим смаколиком — морозивом ріжок. По-перше, це смачно. А по-друге, кожна придбана порція морозива — це підтримка українського виробника.

Ви знали, що все морозиво мережі МакДональдз, яке продається на території України, зроблено у Київській області з молока українських корів? Компанія МакДональдз прагне якомога більше інгредієнтів купувати "на місці", адже так вона підтримує національного виробника. Однак це не означає, що стати постачальником МакДональдз легко.

У межах спільного проєкту LIGA.net та МакДональдз Україна "Їж своє" ми вже розповідали, як постачальник салатів проходить чотири аудити на рік, скільки довелося інвестувати у пекарню в Дніпропетровській області, щоб вона випікала "ті самі булки", а також хто робить кетчуп і мариновані огірки для бургерів. Тепер черга за морозивом, про секрети виробництва якого розповідає компанія ТЕРРА ФУД, що володіє Білоцерківським молочним комбінатом (БМК), звідки постачають молочні суміші для морозива та шейків МакДональдз.

Що потрібно знати про компанію, яка виробляє морозиво

ТЕРРА ФУД — це холдинг, до складу якого входять 11 молокопереробних підприємств та центрів заготівлі молока, серед яких декілька сирзаводів, а також м’ясокомбінат і агрокомплекс "Зелена долина", де вирощують корів і зернові для кормів. Білоцерківський молочний комбінат, на якому виготовляють продукцію для МакДональдз, побудували у 2008 році.

Продукція компанії продається у країнах СНД, а також на ринках Близького Сходу, Балкан, у країнах Північної Африки та Азії.

Таємний рецепт

Комбінат спочатку будувався з урахуванням того, що там виготовлятимуть продукти для МакДональдз — плани компаній про співпрацю лягли в основу проєктування виробництва. Компанія постачає для МакДональдз два види молочних сумішей — для шейків та м’якого морозива, які готують за унікальним рецептом.

На початку співпраці з новим постачальником МакДональдз обов’язково підписує кілька документів, які, зокрема, передбачають нерозголошення фірмових рецептів компанії. Така сама угода підписана і щодо рецепта молочної суміші для морозива, виробленого БМК. При цьому у МакДональдз наголошують, що партнерські відносини з усіма постачальниками будуються насамперед на етиці, взаємній довірі та орієнтації на довгострокову співпрацю.

"Ми працюємо з БМК понад десять років і охоче співробітничаємо з компанією, яка є флагманом у цій сфері. У БМК велика експертиза з виробництва молочних продуктів, комбінат постачає продукцію найвищої якості", — розповідає Олег Атанов, керівник відділу з організації постачання МакДональдз Україна.

Скільки морозива з’їдають українці

Один ресторан продає у середньому до трьох тонн морозива на місяць. Найбільше його з’їдають у Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі. Улюблене морозиво українців — МакФлурі, потім ріжок, на третьому місці МакСанді. Топ-3 найпопулярніші топінги — карамель, шоколад і полуниця.

Улітку у середньому продається у чотири рази більше морозива, ніж узимку. У країнах з однаковим кліматом упродовж року така сезонність у споживанні не спостерігається

Частота перевірок

Раз на рік БМК проходить аудит незалежної аудиторської компанії, схваленої МакДональдз, на відповідність високим стандартам якості та безпеки. Також існує окремий аудит із соціальної відповідальності постачальників. Крім того, МакДональдз цікавить, наскільки люди, які беруть участь у виробництві, задоволені роботодавцем і чи відповідають умови праці на підприємстві міжнародним стандартам.

Перевіряється і сам продукт. Так само, як й інші інгредієнти у МакДональдз, молочні суміші періодично відправляють до спеціальної лабораторії у Мюнхені, де їх перевіряють на відповідність специфікації МакДональдз. Фокус-групи наосліп дегустують зразки молочних сумішей і ставлять оцінку.

Щороку там обирають морозиво-еталон від одного з постачальників, продукт якого максимально відповідає стандарту за смаком, кольором і запахом. За минулі кілька років молочні основи БМК входять до топ-3 найкращих на континенті.

Як з молочної суміші готують морозиво

Молочну суміш у рідкому вигляді заливають у спеціальну комбомашину в ресторані та вимішують до ніжної кремової текстури. Коли клієнт замовляє морозиво, працівник натискає кнопку машини і молочна суміш проходить через холодні труби, перетворюючись на густе і неймовірно смачне морозиво. Морозиво готується відразу після замовлення впродовж декількох секунд, що дозволяє максимально зберегти ніжний вершковий смак і м’яку структуру десерту.

До складу ріжка та інших видів морозива у стаканчиках входить одна й та сама суміш, відрізняються лише топінги. До речі, цього року топінги, які раніше МакДональдз імпортував, теж стали українськими, їх виробляє компанія Аграна Фрут, яка вирощує полуницю для потреб МакДональдз в тому числі й в Україні.

Чим відрізняються суміші для приготування морозива і для молочних шейків

В основі для морозива є ваніль, а в шейках її немає. Також для їх приготування використовують молочні суміші різної жирності: 3,5% і 2,5% відповідно.

Де закуповують молоко для приготування молочних сумішей

У фермерських господарств України. Усі вони також проходять ретельну перевірку, але вже від виробника. Молоко перевіряється іще на етапі заготівлі у молокоприймальних пунктах БМК. Тут молоко зберігають у холодильних установках за температури 3℃, що дозволяє максимально довго зберігати його природний смак і користь. Лаборант робить перші тести на якість молока, яке відправляють у спеціальних молоковозах на завод.

"Виробник відповідає за те, щоб молоко було найвищої якості. Він обирає постачальників, яких можна залучити для нашого виробництва, оскільки у молока мають бути певні показники", — розповідає Олег Атанов, керівник відділу постачань у МакДональдз.

Висока якість і безпека молока підтверджені системою управління якістю на базі міжнародних стандартів ISO 22000: 2005 та ISO 9001: 2008.

Як і навіщо МакДональдз обирає локальних постачальників

Олег Атанов, керівник відділу з організації постачання МакДональдз Україна

Стати нашим постачальником непросто. Щоб привести підприємство потенційного постачальника у відповідність з нашими стандартами, потрібен не один місяць. Буває, що у компанії виробництво велике, потужності задовільні, але є багато питань до харчової безпеки. Або, навпаки, все добре з системою якості, а виробництво маленьке. Завжди є моменти, які потрібно вдосконалити.

Іще 3-4 місяці потрібно, щоб завести постачальника в систему. Усі наші постачальники обов’язково проходять два аудити — з якості й безпеки та соціальної відповідальності. У нас дійсно високі вимоги і стандарти, а наші аудити вважаються найбільш повними і складними. Але ті, хто пройде цей шлях, отримують свого роду знак якості на ринку.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини