RU

SMS-розсилка продає? Досвід компанії iSpot

11.06.2020, 14:08
SMS-розсилка продає? Досвід компанії iSpot - Фото
Фото - Yura Fresh on Unsplash

Мережа магазинів техніки з Рівного про те, що їм допомагає в бізнесі

На ринку сервісів для малого і середнього бізнесу - багато пропозицій. Є й віртуальні АТС, і CRM, і Office 365, і багато чого іншого. Як зрозуміти, що потрібно вашому бізнесу і переконатися, що ви не витратите гроші даремно?

Разом з Київстар ми розповідаємо про досвід невеликих компаній, які підключили послуги оператора для МСБ і вже зробили висновки про ефективність цих послуг для бізнесу.

У цьому матеріалі досвідом ділиться мережа магазинів з продажу техніки Apple iSpot в місті Рівне. Що дала компанії Віртуальна АТС, функція запису телефонних розмов і sms-розсилка?

Десять телефонів в одному

Перший крок до зручності клієнтів в iSpot зробили, коли підключили номер 0-800. Спочатку в компанії було близько десятка різних мобільних телефонів, розкиданих по магазинах і майстернях, - клієнти не знали, куди саме дзвонять. Потрібно було всі номери об'єднати в єдину мережу, щоб той, хто телефонує, завжди потрапляв в цілому в iSpot, а не конкретний магазин, і міг зробити дзвінок безкоштовно.

Для цього в мережі магазинів обрали послуги Київстар для малого і середнього бізнесу. І крім номера 0-800 підключили Віртуальну мобільну АТС, голосове меню (IVR) та запис телефонних дзвінків. Все налаштували за кілька днів. А остання функція ще збереже компанії грошей - про це трохи пізніше.

SMS-розсилка продає?

Майже відразу після підключення віртуальної АТС в iSpot відзначили, що нових клієнтів стало більше. Також завдяки SMS-розсилці Київстар по власній базі номерів у компанії вдвічі зросли продажі акційних кредитів.

SMS-розсилка здійснюється в рамках послуги "Мої знижки". Особливість в тому, що абоненти підписуються на неї добровільно, щоб отримувати реальні знижки від МСБ-партнерів Київстар. Оператор в цьому випадку бере оплату тільки за доставлені повідомлення.

"Ми знаємо, що наші клієнти точно отримують повідомлення. На сьогодні нам вдалося добитися конверсії 1,5% від розсилки на 10 000 номерів. Я вважаю, що це хороший результат ", - зазначає маркетолог iSpot Олег Гладун.

Як запис розмови зберіг гроші

У компанії активно використовують послугу запису розмов для уникнення різних непорозумінь. Олег Гладун згадує випадок: один клієнт замовив по телефону ремонт гаджета на 1200 грн і коли в сервісному центрі він відмовлявся платити, йому включили запис розмови.

"Таким чином, у нас з'явився аргумент і ми змогли відстояти вартість послуги. Записи розмов допомагають нам працювати і з нашими менеджерами - контролювати, наскільки точно вони використовують скрипти при бесіді, чи не хамлять клієнтам ", - говорить маркетолог компанії.

Важливо відзначити, що при цьому дотримуються всі вимоги законодавства про захист персональних даних - запис починається тільки після отримання згоди клієнта і продовження ним розмови.

А далі - Big Data

У iSpot хочуть збільшувати продажі техніки. На сьогодні, за даними компанії, в Рівному та Рівненській області живуть близько 10 000 потенційних клієнтів iSpot. Це власники мобільних телефонів або планшетів Apple.

Поки в компанії знають, що це молоді люди у віці від 18 до 38 років. Але хочуть дізнатися більше - завдяки аналітиці Big Data від Київстар.

Щоб точніше визначити портрет клієнта, iSpot передає свої припущення мобільному оператору, і той створює більш детальний портрет покупця за допомогою збагачених даних і алгоритмів Big Data. Наприклад, аналітика допоможе визначити, що серед потенційної аудиторії є ті, хто багато подорожує або ж ті, хто цікавиться зміною девайса в інтернеті.

"Сподіваюся, вже найближчим часом ми зможемо замовити такий звіт. Це допомогло б нам збільшити продажі ще більше ", - підкреслює Олег Гладун.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини