RU

Представництво ЄС в Україні та експертне журі відібрали учасників проєкту “Новий старт"

04.09.2020, 09:09
Представництво ЄС в Україні та експертне журі відібрали учасників проєкту “Новий старт
Фото - колаж Liga.net

П'ятеро переможців отримають експертні консультації щодо бізнесу та розкажуть свою історію на веб-сторінках Liga.net

У липні Представництво ЄС в Україні та LIGA.net розпочали спільний проєкт “Новий старт”, мета якого — консультаційна підтримка малого та середнього українського бізнесу, постраждалого від пандемії і карантинних заходів. 

Наприкінці липня ми запустили опитування підприємців для участі у проєкті і раді повідомити, що отримали більше 130 анкет.

Серед них журі, що складалося з експертів ЄС, EU4Business, Центру економічної стратегії, офісу з підтримки малого підприємництва при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства SME.DO, експертів “Нова Пошта” та “ПриватБанк”, відібрали 5 компаній, історії яких потраплять до спецпроєкту на Liga.net. 

Тож, участь у проєкті візьмуть компанії та фізособи-підприємці:

1. Виробник систем очистки газів DA GreenTech

2. Розробники Zoom-ігор Q-Team

3. Сімейне швейне виробництво ФОП Гладченко М.М.

4. Компанія з виробництва та продажу доглядової косметики UA Krasa 

5. Фермерське господарство Green for you

Ці компанії отримають індивідуальні консультації з розвитку бізнесу від наших членів журі та зможуть розповісти свої бізнес-історії непростого 2020-го року на LIGA.net. 

Втім, нагадаємо, що не тільки відібрані учасники проєкту зможуть отримати експертні поради. Протягом проєкту всі бажаючі зможуть прямо на сторінці проєкту надсилати членам журі свої питання, на які наші експерти дадуть відповіді як окремо, так і на фінальній конференції у жовтні. На неї ми запросимо всіх, хто заповнив анкету та не забув залишити свої контакти. 

Перша історія у рамках проєкту “Новий старт” вийде вже за тиждень, то ж слідкуйте за проєктом, питайте експертів та вірте у свою справу. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини