RU

Помста за Glusco. Друг Медведчука створить в Україні дефіцит палива. Що буде з цінами?

Помста за Glusco. Друг Медведчука створить в Україні дефіцит палива. Що буде з цінами? - Фото
Віктор Медведчук (колаж: Аліна Подлєсна/LIGA.net)
16.03.2021, 11:57

Компанія Proton Energy Нісана Мойсеєва 1 квітня зупинить постачання до України дизеля і автогазу з Росії. Вона займає близько 20% ринку

Україні загрожує дефіцит нафтопродуктів. 15 березня у відповідь на блокування автозаправок мережі Glusco працівниками СБУ, ГПУ та ДПС, пов'язаний із нею трейдер Proton Energy заявив про зупинку з 1 квітня постачання дизеля та зрідженого газу з Росії.

Proton Energy – один із найбільших імпортерів російських нафтопродуктів до України. За даними enkorr, у 2020 році компанія поставила на внутрішній ринок 1,74 млн тонн дизеля і 443 000 тонн зрідженого газу. Це близько 22% від споживання в країні протягом року.

Що відбувається і чим це загрожує?

Мережевий бізнес

Рішення Proton Energy – результат низки подій перших трьох місяців 2021 року. Саме так, за даними enkorr, компанія пояснила партнерам і контрагентам своє бажання піти з України в розпал весни і зростаючого споживання.

За даними Proton Energy, на початку березня, після арешту трубопроводу "Самара-Західний напрямок" (ПрикарпатЗахідтранс), СБУ почала "рекомендувати" партнерам трейдера утриматися від купівлі у нього нафтопродуктів.

Паралельно РНБО ввела санкції проти "опозиціонерів" Віктора Медведчука та його соратника Тараса Козака.

Читайте також: Удар по трубі. Зеленський ввів санкції проти Медведчука. Що відповість Путін?

Це був лише початок. 11 березня СБУ, ДФС і Генеральна прокуратура провели спецоперацію на семи нафтобазах, 13 офісах і морських суднах, а також 105 АЗС із мережі Glusco. Її робота виявилася паралізована на невизначений строк.

"На автозаправках продається тільки автогаз", – уточнили LIGA.net у пресслужбі Glusco.

Мережа АЗС Glusco налічує 127 автозаправних комплексів і шість нафтобаз, розташованих у Київській, Полтавській, Дніпропетровській і Херсонській областях.

Glusco належить другу Віктора Медведчука, громадянину Ізраїлю Нісану Мойсеєву. Він же – власник компанії Proton Energy, яка постачає до України нафтопродукти Роснєфті (Proton Energy – єдиний постачальник дизеля через трубопровід ПрикарпатЗахідтранс, який після арешту в лютому перейшов на зберігання до Укртранснафти.

Крім "труби" компанія також постачає паливо морем і залізницею).

Мережа АЗС створена в 2017 році на базі автомобільних заправок тієї ж Роснєфті під брендами ТНК, Золотий Гепард і Смайл. У Glusco свою частку на роздрібному ринку нафтопродуктів оцінюють в 4%.

Керує мережею АЗС трейдер Wexler Group і компанія Unimex (АЗС Mango і Елемент), уточнював виданню Нафторинок директор Glusco Борис Ганджа.

Силовики підозрюють АЗС у контрабанді, а також виробництві та продажу неякісних нафтопродуктів.

"Організатори свідомо ухилялися від сплати податків до держбюджету, чим завдали шкоду у великих розмірах (240 млн грн. – Ред.), – говориться в пресрелізі СБУ.

Кореспонденту LIGA.net у пресслужбі СБУ відмовилися розкривати які-небудь подробиці справи проти Glusco, поки триває слідство.

У самій мережі звинувачення вважають "абсурдними".

У Glusco заявили: силовики заблокували роботу АЗС через кримінальну справу, відкриту в 2019 році проти посадових осіб компанії Альтернатів Енерджі Сорсес компані – власника Меренського нафтопереробного заводу в Харківській області.

Поліція підозрює компанію у виробництві низькоякісного палива. Однак, як вона пов'язана з Glusco, поки невідомо. У самій АЗС стверджують, що ходних справ із цим НПЗ, на відміну від БРСМ-Нафти і АЗС Мотто, не веде і пов'язують тиск на компанію з політикою.

Читайте також: Зеленський оголосив війну Віктору Медведчуку. За що РНБО "закрив" рупор Кремля і чим це закінчиться

Що далі: зростання цін і дефіцит

Опитані LIGA.net експерти допускають короткостроковий дефіцит зрідженого газу та дизеля через рішення Proton Energy.

За даними enkorr, у 2020 році Proton Energy займала приблизно 22% частку на ринку дизпалива і зрідженого газу в Україні. Протягом минулого року трейдер Нісана Мойсеєва поставив на український ринок 1,74 млн тонн дизеля і 443 000 тонн автогазу, які купили на українському кордоні Wexler Group, ОККО, WOG, Glusco та інші.

"Напередодні квітня з його піковим весняним споживанням – новина про зупинку постачання, м'яко кажучи, не дуже хороша. Оперативно замістити такий обсяг можна, але дуже складно", – вважає директор Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

Тієї ж думки і директор центру "Стратегія ХХІ" Михайло Гончар. Але час на підготовку є. За словами Гончара, на АЗС накопичені двотижневі запаси палива.

Але короткострокового дефіциту уникнути не вдасться. За прогнозами Куюна, дефіцит ресурсів відчуватиметься щонайменше до травня. І це за умови, що Укртатнафта збільшить виробництво, нафтотрейдери "намацають додаткові обсяги постачання з Польщі, Литви і Білорусі", а Укрзалізниця – впорається з навантаженням.

"Відбудеться перерозподіл ринку. Зайдуть нові постачання морем і залізницею. Ймовірно, Роснєфть спробує створити нову схему непрямих постачань до України", – додає Гончар.

Що буде з цінами?

На думку Куюна, в перспективі через більш витратну логістику альтернативних постачань автомобільний газ може стати дорожчим щонайменше на 1 грн/літр.

З дизелем – складніше.

"Якщо буде нестача хоча б 1% в балансі, це може неконтрольовано підвищити ціни. У кінцевому підсумку АЗС, найімовірніше,   обмежуватимуть вільний продаж, бо підвищення ціни для охолодження попиту може виявитися небезпечним", – говорить Куюн з А-95.

Читайте російською: Месть за Glusco. Друг Медведчука создаст в Украине дефицит топлива. Что будет с ценами?

Богдан Заика
Богдан Заика
корреспондент
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини