Катастрофа літака МАУ в Ірані: причини і терміни розслідування. Експертний розбір

08.01.2020, 13:52
Катастрофа літака МАУ в Ірані: причини і терміни розслідування. Експертний розбір - Фото
Місце падіння літака (Фото: Abedin Taherkenareh/EPA)

Як буде проходити визначення причин катастрофи і винних у падінні українського літака в Ірані: подробиці

Сьогодні вранці літак Boeing 737 авіакомпанії МАУ, що виконував рейс PS 752 з Тегерана до Києва, впав через кілька хвилин після вильоту (о 4.42 за київським часом) з міжнародного аеропорту ім. Хомейні. В результаті трагедії загинули всі 167 пасажирів і 9 членів екіпажу, що знаходилися на борту. Серед них - 11 українців. Як буде проходити розслідування причин події, хто забезпечить його незалежність і які компенсації будуть виплачені родичам загиблих пасажирів. Спеціально для LIGA.net розповідає партнер фірми Анте Андрій Гук, який спеціалізується на авіаційному праві.

Читайте також: Падіння українського Boeing 737 в Тегерані: хроніка катастрофи (онлайн)

Хто розслідує подію

Іран, як і Україна, є членом ICAO (Міжнародна організація цивільної авіації), тому обидві країни повинні дотримуватися всіх правил і процедур передбачених організацією. Зокрема, Іранська організація цивільної авіації (аналог української Державіаслужби) зобов'язана створити комісію, розпочати і провести незалежне розслідування авіаційної події. Зазвичай комісія створюється в день події або наступного дня. Це повинен робити Іран, оскільки авіаційний інцидент стався на його території.

Чи може Іран делегувати розслідування?

Так. Право делегувати проведення розслідування іншій країні може бути забезпечене відповідним політичним рішенням. Так зробила Україна у випадку з катастрофою MH17, коли делегувала проведення розслідування Нідерландам (у зв'язку з тим, що більшість загиблих були громадянами Нідерландів). Але це рідкісна практика, тому Іран, швидше за все, не скористається таким правом.

Це кримінальне розслідування?

Ні. Це розслідування, метою якого є виключно встановлення причин події з подальшими рекомендаціями, покликаними виключити подібні події надалі.

Кримінальне розслідування може бути запущене в Україні місцевою владою, а також в Ірані - іранською (Президент України Володимир Зеленський доручив генпрокурору Рябошапці відкрити кримінальну справу щодо катастрофи лайнера, - Ред.).

Як проходить розслідування і кого до нього допускають

Процедура передбачає обов'язкову участь у комісії представників авіаційної влади країни реєстрації літака і перевізника (в даному випадку української Державіаслужби і МАУ). У роботі комісії бере участь представник виробника Boeing та Іранської авіаційної влади. Оскільки мова йде про інцидент, який стався на зльоті, в першу чергу буде аналізуватися все, що стосується роботи диспетчерської служби, аеропортового обслуговування.

Незалежність розслідування

Країна-член ICAO проходить аудит на відповідність процедурам і правилам організації. Це означає, що Іран виконує передбачений мінімум стандартів ICAO. А це передбачає не просто незалежність розслідування, а незалежність самого органу, який проводить розслідування. Дуже малоймовірно, що влада Ірану буде ризикувати статусом країни в контексті міжнародної цивільної авіації. Якщо країна втратить свої показники з аудиту ICAO це може привести до того, що в майбутньому, якщо вони його не пройдуть і будуть підстави говорити про непрозоре розслідування, тоді країна може бути закрита для повітряного сполучення зі світом. Тому розслідування має проходити об'єктивно.

Іран проходив аудит ІСАО в 2018 році і там відповідність стандартам розслідувань авіаційних подій більше 84%, що набагато вище, ніж в Україні.

Крім того, буде забезпечена участь представників української авіавлади і компанії Boeing. В історії мало випадків, коли авіавлада звинувачувалася в ангажованості розслідування. Великих маніпуляцій не буде.

Можливі причини

Авіакомпанія МАУ вже заявила, що літак проходив обслуговування 6 січня, на борту був досвідчений екіпаж, включаючи пілота-інструктора, який багато літав саме на цьому типі літака. Тому обгрунтовані заяви МАУ, про те, що ймовірність помилки пілота мінімальна.

Також відомо, що літак був досить новий: йому менше 4 років, отриманий із заводу виробника.

Зараз в Ірані відбуваються військові дії, але до публікації результатів розслідування говорити, що причиною інциденту стала ситуація в Ірані, рано.

Коли будуть результати розслідування

Попередні підсумки розслідування повинні бути опубліковані не пізніше, ніж протягом року. Як мінімум, обов'язково, повинен бути опублікований попередній звіт комісії. Чи можна швидше? Так. Це залежить від комісії. Зазвичай перші результати публікуються протягом декількох місяців.

Скільки триватиме заборона польотів?

Закрити повітряний простір може лише сама країна. Зараз в Ірані простір відкрито. Але інші країни можуть заборонити своїм авіакомпаніям (наприклад, з українським сертифікатом експлуатанта) літати будь-де, якщо для цього є причини.

Зараз в Ірані відбуваються військові дії - це може бути підставою для припинення польотів. Також авіакомпанія може на свій розсуд приймати рішення про тимчасове припинення польотів у якості запобіжних заходів.

Є інформація в ЗМІ, що незадовго до події США випустила обмеження з приводу іранського повітряного простору для своїх авіакомпаній, але причини там пов'язані з можливими неправильними розрахунками або помилками ідентифікації. США і раніше в червні 2019 року обмежувала польоти своїх авіакомпаній над Іраном і Перською затокою до 8 тис. км у зв'язку з тим, що тоді був збитий американський дрон в Ірані.

Компенсації родичам загиблих

Згідно Монреальської конвенції, авіакомпанія зобов'язана виплатити попередній платіж родичам загиблих. В Україні передбачено такий платіж в розмірі 525 760 грн родичам кожного загиблого пасажира. Ці гроші повинні бути виплачені після ідентифікації родичів.

Це не говорить про те, що авіакомпанія в чомусь винна. Це правило, яке передбачає, що у родичів пасажирів можуть виникнути економічні витрати.

Як правило, ці витрати авіакомпанії покриваються страховими виплатами, тому вони не повинні позначитися на операційній діяльності перевізника.

Якщо в подальшому буде встановлений винуватець події, тоді авіакомпанія має право стягнути з нього суми, виплачені родичам пасажирів.

Якщо за результатами розслідування не доведена пряма провина авіакомпанії в пригоді, все одно передбачена обмежена відповідальність авіакомпанії перед родичами пасажирів на рівні близько - 8,2 млн грн за пасажира. Таке обмеження можуть зняти, тільки якщо доведена пряма провина авіакомпанії, або її службовців.

Читайте російською: Катастрофа самолета МАУ в Иране: причины и сроки расследования. Экспертный разбор

Денис Кацило
Денис Кацило
обозреватель портала LIGA.net
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини