Чи коштує Нова Пошта мільярд доларів? Інтерв'ю з гендиректором Олександром Бульбою

24.01.2020, 17:06
Чи коштує Нова Пошта мільярд доларів? Інтерв'ю з гендиректором Олександром Бульбою - Фото
Для авіадоставки Нова Пошта використовує український Ан-26, що брав участь у зйомках голлівудського фільму Нестримні з Сильвестром Сталлоне

Тринадцять пунктів про Нову Пошту. Гроші, посилки, AliExpress, Amazon, дрони й електроскутери. Куди йде компанія і що встигла за 2019 рік

За минулий рік Нова Пошта подвоїла мережу і зараз в Україні працює більше 6000 відділень, які обслуговують 8 млн споживачів. Ще 1200 відділень - на черзі в цьому році.

За доходом у 2019 році компанія вже порівняється з Київстаром. За рік Нова Пошта опрацювала і доставила 212 млн посилок. За один тільки грудень їх було 24,5 млн. Абсолютний рекорд у середині грудня - 1,3 млн посилок, привезених за одну логістичну добу.

Міжнародка теж поступово йде вгору. Доставили 3,4 млн міжнародних експрес-відправлень, 2,3 з яких - Китай. Це на 26% більше, ніж за 2018 рік. Головний суперник тут - Укрпошта, у неї через кордон пройшло на порядок більше.

Журналіст LIGA.net поговорив із директором Нової Пошти Олександром Бульбою. Обговорювали різне: гроші, конкурентів, майбутнє, дрони і кур'єрів на електроскутерах. А може, Нова Пошта - вже український єдиноріг? Зараз ви про все це дізнаєтеся.

1. Зарплата гендиректора Укрпошти Ігоря Смілянського 1 024 000 грн на місяць. Давайте обговоримо

- Я б не хотів це коментувати. Дуже радий, що він отримує таку зарплату. З точки зору бізнес-етики некоректно це обговорювати.

Чи коштує Нова Пошта мільярд доларів? Інтерв'ю з гендиректором Олександром Бульбою

Директор Нової Пошти Олександр Бульба

2. Оцінка успіхів конкурента - Укрпошти

- Я можу їх оцінювати як споживач, оскільки в бізнесі ми в різних вагових категоріях. Як Ломаченко та Кличко. Навіть за умови того, що у Ломаченка набагато краща техніка, пан Кличко, хоч він і трішки трухлявіший, з першого удару може його покласти. У них вийшло доставити трошки більше міжнародки - значить, вони знайшли свою нішу.

- А в чому їхня сила в міжнародці?

- Як державний оператор і член міжнародного поштового союзу, вони мають свої правила і можливості. Але у нас свій шлях. Нам не дуже цікаво доставляти дрібні дешеві посилки, ми хочемо концентруватися на тих, які важать і коштують більше.

3. Про конкуренцію з Укрпоштою. І є ще JustIn

- На останній милі (безпосередньо до дверей клієнта - Ред.) й у внутрішніх перевезеннях нас сприймають інколи як трішки  більш важкого й іншого атлета, ніж Укрпошта. Тому ми себе з ними не порівнюємо.

- І не конкуруєте?

- Не конкуруємо.

- А з новими сервісами, які з'явилися в супермаркетах - JustIn?

- Здорово, що на ринку з'являється конкуренція. Це прекрасно для споживачів і я радий, що на ринку є вибір.

- При порівнянні цін у них виходить дешевше.

- Одна гривня. Стартова прайс-ціна на одну гривню менше.

- Чи не вважаєте, що можуть відібрати у вас частку?

- Навпаки вважаю, що здорово, що вони з'явилися. Добре би, щоб зайшло ще пару людей, які готові інвестувати. Ми-то можемо продовжувати розвиватися далі.

4. Про інвестиції: Олексій Гончарук уже винен Новій Пошті няню

Наш акціонер учора дав зрозуміти через особисту сторінку про інвестиції компанії Нова Пошта в Нову Пошту: припускаємо, що в цьому році витратимо більше $100 млн великих грошей.

Ключовий напрям - автоматизація процесів на наших терміналах. Зокрема для сортування дрібних вантажів. На неї піде 45-50%. Також є два міста, де доведеться добудовувати термінали. Ще один напрямок - закупівля пікапів і бусів для доставки містом.

- "Інвестняню" не запрошували?

- Це ж для інших.

- Уже сказали, що і для українських теж.

- А, якщо так, то обов'язково дізнаємося всі можливості.

5. Про оцінку ринку: кругообіг посилок в Україні

Для нас ринок - це периметр, в якому ми зараз знаходимося. Це експрес-доставка протягом 24-36 годин. Тут у вигляді конкурентів ми бачимо компанії, які доставляють у ці терміни. Що стосується обсягу, то, за дуже грубими підрахунками, є 350-400 млн посилок. Точно ніхто не може порахувати, адже інші гравці не називають свої обсяги.

- Як з ринком міжнародки?

- Кажуть, що у держоператора було мільйонів 40 посилок у минулому році. Скільки доставили інші гравці, не знаю, тому оцінити обсяг важкувато.

6. Нові ніші для інвестицій - що в голові у акціонерів

- Чисто гіпотетичне питання. Ваші інвестори покрили такий величезний цікавий ринок. Вони збираються інвестувати в інші сфери?

- У нас поки є куди інвестувати у своїх сферах.

- А раптом вирішили зробити диверсифікацію бізнесу?

- Для мене диверсифікація - це захист. Захищати за допомогою того, щоб розвивати щось інше, мені здається, неправильно. У нас є чим займатися. Ми ще не зробили, напевно, і 20% того, що могли би зробити на ринку України.

Горизонти логістики розсуваються. Згадали про поштомати. Ми теж дивимося на цю модель, яким чином це може спрацювати. Зациклюватися на історії "доставка до відділень" ми точно не будемо.

7. Скільки ж заробляє Нова Пошта

- Скільки в грошах у цьому році вийшло з обігу?

- Ми ще закриваємо рік і не розкриваємо фінансові результати. Але, думаю, як зазвичай, виросли на 20-30% рік до року. Ми ж озвучили 4,3 млрд грн податків і зборів - от і рахуйте.

- Близько 13 млрд грн у мене вийшло.

- Ви дуже близько поцілили.

8. А може ви вже єдиноріг?

- А ви ніколи не робили щось подібне до оцінки бізнесу? Може, робили акціонери? Щоб назвати вас українським єдинорогом.

- Дивіться, як виходить. Ми назвали наш київський термінал КИТ, хмельницький - ХІТ, львівський - ЛЕО. Харківський теж цікаво назвемо. Десь єдиноріг уже з'являється, тобто котики або песики вже будуть. Приблизно те, про що ви запитали, буде з'являтися (сміється).

Нова Пошта в 2019-му багато будувала. Зокрема відкрила два термінали - Хмельницький у травні (вже обробив 27 млн ​​посилок) і Львівський у вересні (14 млн). Уже існуючий київський КИТ із 2018 року обробив 98 млн посилок. Співробітники поступово експериментують з роботизацією. Наприклад, апробують роботовізки для сортування вантажів.

- А наскільки реальна оцінка в $1 млрд для Нової Пошти?

- Давайте про це поговоримо через рік.

- Що станеться за рік?

- У мене є певні плани, ми можемо повернутися до цієї розмови, і я зможу вам відповісти на це питання. Ви ж чекаєте задовільної відповіді. А я не можу її зараз дати. Але через рік, напевно, зможу відповісти на ваше запитання.

- Може, у вас IPO в планах?

- Логіка правильна, але не в той бік.

- Залучаєте великого інвестора?

- Це теж трохи не про те. Ви б інвестували?

- Я б 100 000 грн інвестував у вас. Але ви ж не даєте (сміється).

9. Наздогнати Польщу

В Україні Нова Пошта не охопила ще 35% населення. Порівняємо: Німеччина - близько 45 посилок на одну людину на рік, Польща - 16. У нас зараз уже 9. Наш ринок поступово доганяє Польщу. У нас у тому році було 4,8 посилок на душу населення на рік. У Польщі - 14. Ми наздоганяємо.

10. Ринкові аномалії

У третьому кварталі було істотне просідання ринку e-commerce. Ми виконували план у "штуках", але середній чек змінився. Просіла електроніка і велика побутова техніка. Я спілкувався з хлопцями з ключових інтернет-магазинів і офлайнових. Вони навіть не очікували у своїх планах, що так вийде. Ви пам'ятаєте Китай і День холостяка? Більше 500 млн грн у цей період наші українці перевели в Китай. А все це могло осісти у нас тут - і в логістиці, і в е-комі, і відрахування до бюджету. Але цього не сталося.

А в грудні вистрілив відкладений попит.

11. І тепер питання, без якого жодна конференція не проходить

- Не перший рік ходять чутки про Amazon - що вони прийдуть, побудують свій сортувальний центр.

- Ви чули, що вони приходили в Росію? Возили їх у Підмосков'я на мегасупертермінал. Вони там побули, а ввечері повідомили, що поки у них не виходить.

Якщо ви запитаєте, хотів би я, щоб Amazon прийшов, то частково так. Чи зможе він сюди прийти на даний момент? Мені здається, держава до цього не готова.

- Бюрократія і регулювання?

- Ринок не той.

- Так нам же скоро будуть давати "нянь".

- Зараз держава думає, що залучає інвестиції, але, на мій погляд, якимись подібними речами вона може просто відлякувати потенційних інвесторів.

12. А тепер конкретика. Чим держава відлякує інвесторів

- Давайте обговоримо останній болісний для мене законопроект у Раді, прийнятий навіть у першому читанні - щодо заборони в'їзду великогабаритного транспорту на територію населеного пункту понад 250 000 жителів. Є якийсь комітет, глава якого прийшов і сказав: "У нас же рак, давайте заборонимо машинам в'їжджати з такого-то до такого-то часу". А як посилки отримати? Мовчу вже про хліб і молоко. Відповідь: так на в'їзді до Києва перевантажуйтеся. Але якщо їх перевантажити на машини поменше, вони будуть викидати мінімум в 2,5 рази більше гидоти. Але з якоїсь причини це все приймається.

А тепер про хліб і молоко. Перестане Сільпо заїжджати. АТБ перестане. Будуть пізніше привозити вантажі. Доведеться тримати залишки на складі. Хто за все заплатить? Ви, я, тобто, звичайні споживачі. І це тільки маленький приклад.

- Тобто ви вважаєте, що інвестиційний клімат поки не дуже?

- Подивимося на "нянь".

13. А тепер уявімо, що ми живемо в Каліфорнії

- Про дрони думали?

- Поки ми і ринок не готові. У нас навіть законодавство під це не побудовано. Там повинна бути висота, частота, дозвіл на польоти. Плюс інфраструктура, якої зараз в Україні немає. А ще немає гарантій, що буде летіти десь над Диканькою, і не вилізе хтось і не зіб'є.

- Ага, тобто пробували.

- Так, звичайно. Ми проводили закриті тести - маленькі літачки для міжміста. Запускали з-під Києва. Пішло, але зараз не затребуване.

Запускаємо електроскутери. Їх буде близько 100 закуплено. Зараз працює трохи більше десяти тільки в Києві. Електроскутер, крім якоїсь соціальної відповідальності, дозволяє забезпечити класну продуктивність. Ні на машині, ні на бусі, ні пішки кур'єр не доставить стільки посилок, скільки на електроскутері.

Читайте матеріал російською: Стоит ли Новая Почта миллиард долларов? Интервью с гендиректором Александром Бульбой

Стас Юрасов
Стас Юрасов
редактор ЛІГА.Tech
Евгений Шишацкий
Евгений Шишацкий
корреспондент ЛІГА.Tech
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини