Аварія Turkish Airlines, McDonalds і Кауфман в аеропорту Одеса. Інтерв'ю з директором

Аварія Turkish Airlines, McDonalds і Кауфман в аеропорту Одеса. Інтерв'ю з директором - Фото
Новий термінал в аеропорту Одеса. Фото: аеропорт Одеса
19.12.2019, 12:57

Яким буде одеський аеропорт у 2020 році, хто і як їм управляє. Розповідь Павла Прусака

2019 рік був насичений новинами для аеропорту Одеса - як зі знаком плюс, так і мінус. Добудований новий сучасний термінал, відкрили рейси два найбільших лоукости Ryanair і WizzAir, будується нова смуга.

З іншого боку, триває війна за аеропорт, що загострилася минулого року, між одеської громадою, яка намагається повернути аеропорт у власність міста, і власником компанії "Одеса аеропорт девелопмент", що володіє 75% акцій Міжнародного аеропорту Одеса.

Кінець 2019-го затьмарився для аеропорту двома аваріями повітряних суден, що сталися в аеропорту в один день. У результаті найбільший оператор Turkish Airlines тимчасово призупинив польоти.

В інтерв'ю LIGA.net директор аеропорту "Одесa" Павло Прусак розповів, чи вирішили проблеми з Turkish Airlines, як аеропорт пов'язаний із Борисом Кауфманом і які інфраструктурні оновлення чекають на аеропорт у 2020 році.

Дві поломки за день

- 21 листопада аеропорт "Одеса" зупинив рух у зв'язку з поломкою на злітно-посадковій смузі (ЗПС) літака Turkish Airlines. Є вже висновки комісії про причини аварії? Справа в сильному вітрі, або якості ЗПС?

- Потрібно дочекатися публікації офіційних висновків спеціальної комісії бюро розслідування авіаційних подій. Можу сказати, що в той день були складні метеоумови (сильний боковий поривчастий вітер 17-18 м.с.). Це могло вплинути на ситуацію.

Що стосується смуги, за кілька днів до інциденту Украерорух провів її обліт з метою підтвердження основних експлуатаційних характеристик і відповідності заявленим даним. Результати акту обльоту підтверджують, що смуга на момент перевірки знаходилася в задовільному для роботи стані.

- Це була друга НП за день в аеропорту Одеса. Раніше при зльоті у приватного літака Gulfstream G150 відірвалася частина носового шасі з колесами. Як так вийшло?

- Зростаюча кількість рейсів збільшує ймовірність інцидентів. Адже ми не наводимо багаторічну статистику відсутності подібних ситуацій на одеському аеродромі. Що стосується "в один день" - це збіг обставин, негативних для нас і наших партнерів. Gulfstream зламав передню стійку, швидше за все, через технічні причини самого повітряного судна, тому що це сталося на невеликій швидкості при розгоні на зліт. Можна припустити, що стан смуги не міг послужити підставою для такого роду поломки.

Крім того, в цей день було безліч рейсів, і всі операції на аеродромі проходили в штатному режимі.

- Хто несе витрати щодо відновлення літака? Які штрафні санкції передбачені?

- Міжнародна практика говорить про те, що після висновку експертів визначаються причини і відповідальні за інцидент. Якщо висновки комісії офіційно підтвердять, що ЗПС не вплинула на цей інцидент, аеропорт "Одеса" не буде учасником цих розглядів. Далі - справи між страховою компанією і авіакомпанією. Про збитки, понесені аеропортом, і що далі з цим робити, мова піде також після висновку фахівців.

- Turkish Airlines на 9 днів призупинила польоти. Компанія розглядала повне припинення сполучення?

- Ми спілкуємося виключно на офіційному рівні - таких планів наші партнери не озвучували.

- ЗМІ писали, що були проблеми з буксируванням. У вас дійсно немає необхідної техніки для таких випадків? Правда, що обладнання везли з Херсону?

- Частково це правда, але мова йде не стільки про обладнання, скільки про технічних фахівців. Що стосується технологічної можливості буксирувати повітряне судно (ПС) з аеродрому Одеса - ми забезпечені необхідним мінімумом устаткування, оскільки це частина вимог при сертифікації аеродрому. Справа в тому, що авіакомпанія самостійно приймає рішення з приводу того, хто конкретно буде буксирувати ПС. Турецькі авіалінії вирішили відбуксирувати ПС своїми технічними фахівцями і своїм обладнанням. Однак, в результаті, це була спільна робота і спільне буксирування.

- А чому фахівців та обладнання везли з Херсону?

- "Одеса" була заблокована цим повітряним судном, тому до нас не міг прилетіти борт з обладнанням і фахівцями.

- Аеропорт не працював 18 годин. У скільки це вам обійшлося?

- Це великі втрати, адже ми не могли обслуговувати регулярні рейси інших авіакомпаній, і маємо багато засмучених пасажирів і авіакомпаній. Якщо говорити про цифри, сума втрат - близько 2 млн гривень.

- Після інциденту співвласник і гендиректор ТІС Андрій Ставніцер назвав ганьбою те, що відбувається в аеропорту, і написав, що хоче орендувати аеропорт "Одеса", щоб навести там лад. Що думаєте з цього приводу? Вам не соромно за свою роботу?

- Наша позиція: не коментувати думки під час відсутності їхніх авторів. Кожна людина має право на думку. Але перш ніж робити висновки, варто більш детально розібратися в ситуації причин інциденту, особливо, якщо мова йде про професійні й вузькоспеціалізовані теми. Ми кожного дня намагаємося поліпшити об'єкт, але за один місяць або рік цього не відбувається ніде. Конструктивна критика - це корисно. Висновки про те, хто наведе або не наведе лад - це суб'єктивна оцінка. Особливо на фінальних стадіях реалізації проекту.

Розслідування навколо аеропорту

- Боротьба за аеропорт "Одеса" триває вже вісім років. У 2018 році НАБУ активізувало спроби повернути Одеський аеропорт до комунальної власності. Суд передав 75% акцій компанії "Одеса аеропорт девелопмент" і термінали до управління АРМА. Пізніше це рішення було скасоване. Розслідування триває?

- У 2018 році дійсно з подачі НАБУ був накладений арешт, але на даний момент арешту на частку корпоративних прав та майно не існує, тобто арешт знято. І станом на сьогодні, НАБУ не проводить розслідування щодо ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса".

- Війна за аеропорт завершилася?

- Мені важко про це судити, ми займаємося операційною діяльністю. Але всі ці події негативно впливають на швидкість реалізації проекту і будівництво нового аеропорту.

- Є інтерес з боку правоохоронних органів, спроби "віджати" аеропорт конкуруючими ФПГ?

- Навколо об'єкта постійно відбуваються процеси, які ускладнюють його операційну і господарську діяльність. Все, що можу сказати.

- Ви говорите про обшуки, які проводила в аеропорту Генпрокуратура і СБУ 2 грудня?

- Вони нас не стосувалися. Наскільки мені відомо, слідчі дії проходили в комунальному підприємстві, яке знаходиться поруч. Ми спілкуємося з ним із питань аеродромного комплексу.

Плани на 2020 рік

- Термін закінчення будівництва нової ЗПС, заявлений на травень, актуальний?

- Введення в експлуатацію нового аеродромного комплексу: ЗПС, перону, руліжних доріжок - усього набору комплексу плануємо на травень-червень.

- Наскільки держава профінансувала роботи і скільки залишилося?

- За інформацією Дирекції з будівництва аеропорту "Одеса", з 2,85 млрд грн профінансовано 1,98 млрд грн. Смуга готова на 90%, очисні споруди і комунікації - на 80%, повністю закуплене світлосигнальне обладнання. Залишилося добудувати частину руліжних доріжок і перон, а також змонтувати спеціальне обладнання.

- Які судна зможете приймати? Обмеження для авіакомпаній залишилися?

- Смуга в 2800 метрів дозволяє приймати повітряні судна класу D без обмежень. Крім того, третя категорія метеорологічного мінімуму аеродрому дозволить проводити операції в повному обсязі, незалежно від погодних умов. Це особливо актуально для Одеського регіону через сильні тумани.

- Аеропорт оголошував тендер на закупівлю чотирьох телетрапів. Хто переміг?

- Світовий лідер з виробництва телетрапів - Thyssen. У результаті у нас будуть 4 телетрапи.

- Коли поставка?

- На їхнє виробництво відведено 6 місяців. Вони з'являться на новому пероні в травні-червні 2020.

- Як ще оновлюєте техніку?

- Цього року придбали 30 одиниць різної нової техніки: трапи (TLD), тягач (TLD), автобуси (TAM), багажні візки і деайсер (GLOBAL). В майбутньому ми плануємо розширювати вантажний термінал, тому додатково придбали вантажний хайлоудер - обладнання для завантаження/розвантаження літаків - марки TLD. Наступного року чекаємо ще три нові автобуси, трапи і додаткову спеціалізовану техніку для евакуації повітряних суден.

- Скільки інвестували в техніку?

- У 2019 інвестували в оновлення техніки близько 120 млн грн.

- Ви вже перевели всі авіакомпанії у новий термінал?

- На даний момент у новому терміналі обслуговуються МАУ, Роза Вітрів, SkyUp, Ernest Airlines і Wizz Air. Решта авіакомпаній будуть переведені до кінця року.

- Торгові площі і дьюті-фрі. Хто буде займатися в аеропорту?

- Передбачена зона Duty Free площею 1100 кв.м. В кінці грудня 2019 року плануємо відкриття одного магазину безмитної торгівлі площею близько 100 кв м. Оператор - БФ Груп (Heinemann).

У першому кварталі 2020 року ми плануємо розпочати будівництво основного магазину площею 650 кв м.

В кінці грудня в загальному залі будуть відкриті магазини електроніки, а також преси і товарів у дорогу. Крім цього, в 1 кварталі 2020 року плануємо відкриття магазину для пасажирів у залі вильоту внутрішніх рейсів.

- Міністр обіцяє McDonalds у Борисполі. В Одесі будуть відомі міжнародні бренди громадського харчування типу KFC, Starbucks?

- Коли ми підпишемо всі контракти з операторами food&beverage, зможемо перерахувати бренди. Поки ми розміщуємо тимчасові формати, щоб задовольнити поточний попит. Незабаром презентуємо міжнародного оператора і формати для аеропорту. Поки контракт не підписаний, не можу називати.

- Які ще плани у аеропорту на 2020 рік?

- Збільшити кількість пасажирів на 25%. Працюємо над розширенням маршрутної мережі. У планах також розвиток аеропорту як мультимодального хабу.

Пасажири, рейси, акціонери

- Як розподілені частки пасажиропотоку між авіакомпаніями?

Якщо говорити про трійку лідерів - це МАУ, Turkish Airlines і SkyUp. За ними йдуть авіакомпанії LOT, Belavia, Роза Вітрів, Azur Air, Onur Air і Австрійські авіалінії, частка яких приблизно однакова.

- SkyUp планує відновити наступного року рейси Київ-Одеса?

- Так, вони виконували сезонну літню програму і наступного року планують її відновити.

- У 2018 році ви обслужили 1,5 млн пасажирів. Скільки буде цього року?

- Плануємо обслужити 1,7 млн ​​пасажирів.

- Виходить, Ryanair і Wizz Air, які почали літати восени, додадуть вам 200 000-250 000 пасажирів?

- До кінця року ми плануємо обслужити близько 85 000 пасажирів Wizz Air і Ryanair, решту приросту показали інші перевізники.

- В якому році очікуєте вийти на максимальне завантаження нового терміналу в 3 млн пасажирів?

- Протягом 3-4 років.

- Які у вас ставки на обслуговування пасажирів для авіакомпаній? Наприклад Бориспіль каже, що для Ryanair - $7,5 а для більшості інших традиційних - $25 на пасажира. У вас такі ж? Ви якось знижували ставки, щоб заманити лоукост?

- Ми застосували до Ryanair таку саму програму лояльності, як і до інших авіакомпаній, які відкривають з Одеси нові напрямки і маршрути. Дисконт складає 80% від аеропортових зборів.

- Наскільки я знаю, в Борисполі МАУ отримує знижку за кількість перевезених пасажирів. У вас є такі знижки?

- Так, є, але наша програма частково відрізняється від знижок програми Борисполя.

- Які у вас ставки за аеронавігацію у порівнянні з Борисполем? Чи відчуваєте дискримінацію регіональних аеропортів?

- Нам дуже б хотілося, щоб ставки за аеронавігаційне обслуговування були однакові для всіх.

- А зараз які?

- Якщо не помиляюся, в Борисполі ставка 210 євро, а в усіх інших - 411 євро. Ця різниця може впливати на прийняття рішення авіакомпанією про відкриття нових рейсів з регіонів.

- Мінінфраструктури ініціює концесійні конкурси на ряд аеропортів. Вашій керуючій компанії "Одеса аеропорт девелопмент" було б цікаво взяти в концесію Львів? Можливо спільно з турецькими партнерами, наприклад, TAV?

- Відкриття ринку і можливість залучати нових інвесторів може стати додатковим імпульсом для розвитку української авіації. Що стосується ТОВ "Одеса аеропорт Девелопмент", такої інформації не було, тому не можу коментувати.

- Наскільки акціонери впливають на діяльність аеропорту і беруть участь в операційному управлінні? Я маю на увазі Бориса Кауфмана і Олександра Грановського.

- 75% ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" належить компанії ТОВ "Одеса аеропорт девелопмент", ще 25% - територіальній громаді.

Серед засновників "Одеса аеропорт девелопмент" є юридичні та фізичні особи-нерезиденти України. Тому можу сказати, що на операційну діяльність впливає виключно "ТОВ Одеса аеропорт девелопмент". Серед засновників і бенефіціарів цієї компанії вищевказаних осіб немає. Але всі, хто живе в Одесі і Україні і цікавляться економікою, знають бізнесменів з прізвищами Кауфман і Грановський.

- Ви з ними знайомі особисто? Хто вас брав на роботу?

- Так, я з ними знайомий. Співбесіду щодо прийому на роботу проводив уповноважений представник юридичної особи "ТОВ Одеса аеропорт девелопмент".

- Хто від компанії-власника курирує діяльність аеропорту?

- Є делеговані засновниками фізичні та юридичні особи, резиденти ЄС, які раз у квартал спілкуються з адміністрацією ТОВ "Міжнародний аеропорт Одеса" в моїй особі.

- Можете назвати прізвища?

- Я не уповноважений давати цю інформацію, її можна знайти у відкритих джерелах.

- З якими фінрезультатами закінчуєте 2019 рік?

- Фінансова звітність за 2019 рік буде сформована в 1 кварталі 2020 року. Після чого ми зможемо прокоментувати результати.

Читайте російською: Авария Turkish Airlines, McDonalds и Кауфман в аэропорту Одесса. Интервью с директором

Денис Кацило
Денис Кацило
обозреватель портала LIGA.net
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі

Останні новини