RU

Зі стартом Євробачення-2019 названо можливого переможця: відео видео

13.05.2019, 13:40
Дункан Лоренс

Вчора, 12 травня, в ізраїльському Тель-Авіві відбулася церемонія відкриття Євробачення-2019, яке проходить в цьому році без участі України. Зі стартом міжнародного пісенного конкурсу попередні прогнози букмекерів щодо можливого переможця не змінилися. Про це свідчать дані на сайті eurovisionworld.com.

Найбільші світові букмекерські контори ставку роблять на перемогу представника Нідерландів Дункана Лоренса. Його шанс на перемогу - приблизно 22%.

Він виступає з піснею "Arcade". 11 березня виконавець змістив з першого місця представника Росії Сергія Лазарєва - зараз росіянин на четвертому місці. Слідом за голландцем на перемогу претендують Швеція (Джон Лундвік з композицією Too Late for Love близько, 15%) і Франція (Білаль Ассане з піснею Roi, 11%).

У Євробаченні візьмуть участь конкурсанти з 41 країни. Два півфінали пройдуть 14 і 16 травня. Фінал заплановано на 18 травня.

Транслювати Євробачення-2019 в Україні будуть, але голосувати українці не зможуть. Голова правління НСТУ Зураб Аласанія сказав, що, в разі перемоги Росії на конкурсі в цьому році, Україна відмовиться від участі й у наступному.

Комментарі

Останні новини