Виявлений античний міст - найбільший в Північному Причорномор'ї

У мережі з'явилося унікальне відео розкопок моста під окупованою Керчю, який добре зберігся. Про це повідомляють Крым. Реалии.

"Кадри зроблені з використанням квадрокоптера", - зазначив керченський блогер Костянтин Ходаковський, який виклав відео в мережу.

Виявлений античний міст - найбільший в Північному Причорномор'ї. Археологи вже охрестили його Боспорськими воротами.

Його знайшли на трасі магістрального газопроводу.

Об'єкт розташований в полях по грунтовій дорозі між Горностаївкою і Новомиколаївкою і є частиною великого оборонного укріплення Боспорського царства - Кіммерійського вала, який простягнувся на 36-38 кілометрів.

"На жаль, знахідка вже засипана землею до кращих часів, так що подивитися на неї тепер можна лише на фотографіях і знятому 18 жовтня 2016 року відео з висоти пташиного польоту", - сказав Ходаковський.

8 листопада повідомлялося, що в окупованому Криму продовжують стрімко міліти штучні водосховища, що ставить під сумнів подальше водопостачання жителів півострова.

Росія окупувала Автономну республіку Крим в 2014-му році. Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014-го початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Ключові міжнародні організації, в тому числі Генеральна асамблея ООН, засудили дії Росії і назвали анексію і окупацію Криму незаконною. Проти РФ були введені економічні санкції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.