RU

Вийшов трейлер скандального фільму HBO про Майкла Джексона: відео видео

20.02.2019, 10:56
Майкл Джексон (фото - EPA)

Американський телеканал HBO опублікував перший трейлер скандального документального фільму про Майкла Джексона "Залишаючи Неверленд" (Leaving Neverland), в якому його звинувачують в педофілії. Ролик опубліковано на каналі HBO в YouTube.

Двосерійнустрічку режисера Дена Ріда критики вже назвали "шокуючим фільмом жахів".

У чотиригодинному фільмі 40-річний Джеймс Сейфчак і 36-річний Уейд Робсон заявляють про насильство з боку відомого поп-співака проти них, коли їм було 10 і 7 років відповідно. Танцюрист Уейд Робсон стверджує, що злочини Джексон робив на своєму ранчо Neverland протягом семи років, поки тому не виповнилося 14 років. Про події 30-річної давності також говорять рідні й близькі чоловіків.

Сім'я покійного поп-короля в своїй заяві також розкритикувала фільм, називаючи Робсона і Сейфчака шахраями. Вони нагадали, що розслідування в 2005 році визнало Джексона невинним, а самі чоловіки на суді виступили на його захист і показали, що він нічого їм не зробив.

"Залишаючи Неверленд" - це не документальне кіно, це таблоїдне вбивство Майкла Джексона за життя, а тепер посмертно. Майкла немає з нами, він не може захищатися, інакше ці звинувачення не були б зроблені", - йдеться в заяві Джексонів.

Прем'єри стрічки відбулася в січні в рамках фестивалю "Санденс".

На телеканалі HBO "Залишаючи Неверленд" покажуть 3 березня 2019 року.

Читайте також: Багаті, але мертві: Forbes підрахував заробіток покійних зірок

Комментарі

Останні новини