RU

Вакарчук презентував нову пісню "Мить": відео видео

04.12.2015, 17:30
Святослав Вакарчук (фото - скріншот відео)
Сьогодні відбулася прем'єра нової пісні Океану Ельзи під назвою "Мить". Про це написав лідер гурту Святослав Вакарчук на офіційній сторінці в Facebook.

Вакарчук зазначив, що "Мить" для нього - особлива пісня. "Її історія значить для мене не менше, ніж сама пісня... А може і більше", - додав Вакарчук.

Він розповів, що події лютого 2015 року наштовхнули його до написання пісні. "Новини зі сходу надходять зі страшними цифрами поранених і загиблих. А за кожною цифрою - чиєсь життя, чия доля!... Я не міг заспокоїтися поки не написав пісню", - зазначив Вакарчук.

За його словами, пісню він написав дуже емоційно за кілька хвилин. "Взяв гітару і разом з мелодією почали з'являтися слова, а за 15 хвилин вона вже була готова, майже готова", - розповів музикант.

Однак після того, як Вакарчук потрапив у госпіталь і познайомився з хлопцем, якому відірвало руку і довелося ампутувати пізніше обидві стопи, оскільки чотири доби він провів у нелюдських умовах, лідер ОЕ дописав останній рядок пісні.

"Я хвилювався перед знайомством та лише до тієї миті, поки не зайшов до нього і побачив перед собою впевнену, усміхнену людину, яка заряджала мене своїм оптимізмом, планами на майбутнє і якоюсь неймовірною енергетикою. В його душі була весна! Він ділився нею з усім світом!" - зазначив Вакарчук.

Музикант підкреслив: "Не можна втрачати надію. Не можна здаватися до останньої миті. Можливо саме вона, остання мить, принесе весну, яка стане початком нового життя. Весну, якою ти захочеш поділитися з усім світом".

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини