RU

Українка Ксенія Симонова підкорила шоу America's Got Talent видео

05.02.2019, 11:41
Ксения Симонова (фото - аккаунт в Facebook)

4 лютого переможниця першого сезону проекту "Україна має талант", художниця з Криму Ксенія Симонова, яка малює на піску, вийшла в фінал чемпіонського сезону шоу America's Got Talent. "Золоту кнопку" натиснув ведучий Террі Крюс. Відео опублікована на офіційному YouTube-каналі шоу талантів.

Цю ж історію про дитину Симонова показувала в фіналі національного шоу талантів.

"Це мій перший раз в Америці, я відчуваю, що представляю тут Україну, і я хочу показати, що це гарне місце, де багато талантів", - зазначила українка в промо-ролику перед виступом.

У своєму  Facebook вона написала, було відібрано 50 учасників, які стали переможцями або фіналістами шоу талантів в різних країнах. Протягом п'яти ефірів вибирали двох кращих: одного - за допомогою golden buzzer ("золотої кнопки", яку натискають судді, або ведучий один раз за ефір), другого - методом закритого глядацького голосування. У п'яти півфіналах визначилися 10 фіналістів, одна з них - Симонова.

America's Got Talent - телепроект на телеканалі NBC і частина франшизи Got Talent, де виступають співаки, танцюристи, фокусники, клоуни та інші талановиті люди різного віку, які бажають виграти головний приз в $1 млн і можливість участі в шоу Las Vegas Strip в якості ведучого.

Комментарі

Останні новини