RU

У прокат вийшов "Чорний козак": 10 років зйомок і актори з народу видео

26.10.2018, 14:40
Чорний козак

В українських кінотеатрах 25 жовтня стартував показ історичного фентезі "Чорний козак", зйомки якого тривали 10 років. Про це повідомляє прес-служба БФ Девіда Лінча.

Більшість ролей у фільмі виконали непрофесійні актори, монтаж фільму відбувався в саморобній студії, кошти на виробництво картини збирали всім миром.

Фільм знято за мотивами казки Сашка Лірника "Про вдову Ганну Шулячку, Чорного Козака и страшне закляття". За сюжетом, події відбуваються за часів козацтва. Красуня Ганна проводила на війну чоловіка, виховує дитину, самостійно веде господарство і відваджує численних залицяльників. Але ночами почали відбуватися дивні речі - хтось приходить до садиби і виконує найважчу роботу: оре землю, лагодить ворота. Ворожка дає Ганні чаклунське яйце, яке зробить її невидимою і допоможе розгадати таємницю нічного гостя.

Режисер фільму - історик Владислав Чабанюк, лауреат премії BBC "Коронація слова". Частина зйомок проходила в селі Легедзине Черкаської області, де знаходиться очолюваний ним історико-культурний заповідник "Трипільська культура".

Саундтрек до фільму виконують гурти ДахаБраха і Піккардійська терція.

Більшу частину зібраних від прокату коштів планується віддати на реабілітацію українських воїнів, які отримали поранення під час бойових дій в зоні АТО.

Комментарі

Останні новини