RU

Трибуни для Євробачення збудує фірма, пов'язана з продюсером видео

21.04.2017, 13:31
Фото: скріншот відео
Компанія Артмакс Інжиніринг, яка отримала право на установку глядацьких трибун для Євробачення-2017 за бюджетні гроші, пов'язана з виконавчим продюсером конкурсу Павлом Грицаком. Про це йдеться в розслідуванні програми Схеми.

За даними журналістів, повторний тендер, на якому ця компанія виграла, було проведено після того, як НТКУ відмовилася підписувати контракт з переможцем попереднього конкурсу - німецькою компанією Nussli Ltd, "тому що її європейські стандарти не відповідають українським нормам".

"Це сталося після того, як Павло Грицак був призначений на посаду", - наголошується в повідомленні.

01.jpg

Павло Грицак (фото - radiosvoboda.org)

Фірма Артмакс Інжінірін отримає 23,1 млн грн з бюджету за монтаж 6856 сидінь.

Німецька компанія Nussli Ltd, яка перемогла на попередньому конкурсі, але згодом отримала відмову, пропонувала побудувати 9200 сидінь і ще 50 коментаторських кабін за приблизно 29,6 млн грн.

Як пояснив директор з управління Nussli Ltd Бернд Гельмштадт, компанії було відмовлено через невідповідність "українським нормам".

Журналісти наводять кілька фактів, які вказують на зв'язок львівської фірми Артмакс Інжиніринг з виконавчим директором Євробачення-2017 Павлом Грицаком.

"Компанія Артмакс Інжиніринг (стара назва Альтернатива) тісно співпрацювала з Євромедіа Компані (100% власник Павло Грицак, - ред.) та пов'язаними з ним компаніями під час проведення дитячого Євробачення в 2013 році", - йдеться в повідомленні.

Однак Грицак стверджує, що не має зв'язків з фірмою, яка отримала підряд на встановлення глядацьких трибун на Євробачення-2017.

"Ні до компанії Артмакс, ні до компанії Альтернатива я не маю ніякого відношення ", - запевнив Грицак.

Про відмову німецькій компанії Nussli Ltd він пояснив, що причина полягає в невідповідності пожежній безпеці і будівельним нормам.

Зауваження щодо проекту, який повинен реалізувати Артмакс після перемоги на тендері, висловив виконавчий директор Євробачення Йон Ола Санд. Він надіслав листа
до НСТУ, в якому говорилося про те, що Європейський мовний союз не погоджує контракт з Артмаксом і просить залучити іншого підрядника. Однак згодом контракт був узгоджений за умови проведення незалежної експертизи, якої ще не було.

Читайте також: Євробачення по-новому: хто і навіщо зриває організацію конкурсу

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини