RU

"The Коля Серга" в Юрмалі викликав здивування жюрі і веселощі публіки видео

29.07.2011, 15:58
cd35b33ddc43cea589adee2b3e177e54.jpg

Цього року на Міжнародний конкурс молодих виконавців популярної музики "Нова хвиля" в Юрмалу Україна відправила вже випробуваний рік тому "комплект" учасників – співачку з сильними вокальними даними і заводну групу, покликану не стільки співати, скільки веселити. Якщо в минулому році журі підкоряла Тетяна Ширко, а публіку розважали "Пающіє труси", то на цей раз "по-серйозному" Україну представляє Маша Собко, а любов публіки завойовує "The Коля Серга".

Перед своїми виступами Серга декламував гумористичні вірші, які розігрівали глядачів і готували до того, що серйозного виконання від Колі вони не дочекаються.

У перший день конкурсу Коля заспівав пісню з репертуару "The White Stripes", в яку додав кілька власних куплетів і похвалу Юрмалі. А на другий день він розважав глядачів "Попыткой №5" групи "ВІА Гра", присвятивши її "всім тим, хто пішов з групи і більше ніколи туди не повернеться – Олена Вінницька, Меседа Багаутдінова, Світлана Лобода, Ганна Сєдокова, Віра Брежнєва, Валерій Меладзе – я вас також бачив в кліпі".

Під час виступу "The Коля Серга" обличчя багатьох членів жюрі виражали здивування, в той час як брати Костянтин і Валерій Меладзе, яким Коля давно знайомий за телевізійним талант-шоу, відверто веселилися. На другий день гумор українського учасника оцінили вже і Ігор Крутий, і Філіп Кіркоров, і Ігор Ніколаєв, поставивши йому найвищий бал – 11.

Культура і мистецтво, шоу-бізнес: добірка новин>>>


Комментарі

Останні новини