Уокер відомий своїм унікальним баритоном, а також незвичайною кар'єрою, яка привела його від ікони поп-музики 1960-х до авангардного музиканта

У віці 76 років помер британський співак і композитор Скотт Уокер, якого називають одним з найзагадковіших і впливових музикантів сучасності. Про це повідомляється на сайті лейблу 4AD, на якому видавалися альбоми Уокера.

"Скотт Уокер був унікальним і надихаючим титаном в авангарді британської музики: зухвалий, він створив твори, в яких наважився досліджувати вразливість людини і безбожну темряву, що оточує його", - йдеться в повідомленні 4AD.

Уокер відомий своїм унікальним баритоном, а також незвичайною кар'єрою, яка привела його від ікони поп-музики 1960-х до авангардного музиканта, видавши на незалежних лейблах.

Вперше він здобув популярність в середині 1960-х як фронтмена поп-тріо The Walker Brothers, але в 1967 році вже почав сольну кар'єру.

Том Йорк з Radiohead в коментарі ВВС зазначив, що Уокер зробив "величезний вплив" на його групу. Співак Марк Алмонд сказав, що він "абсолютно засмучений і шокований" повідомленням про смерть музиканта.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне