В рамках фестивалю Французька весна українському глядачеві покажуть шість нових, але вже зазначених міжнародними кінофестивалями фільмів

В Україні розпочався щорічний фестиваль Французька весна, в рамках якого українського глядача традиційно знайомлять з новинками французького кінематографа. На цей раз в кінотеатрах покажуть шість нових, але вже зазначених міжнародними кінофестивалями фільмів.

У збірці представлено все розмаїття жанрів з французьким шармом: похмура історія вмираючого музиканта в фільмі "Курча з чорносливом"; "Незакінчений роман" з усією палітрою любовних почуттів, пережитих у Венеції; кримінальна драма "Поліція" про будні поліції у справах неповнолітніх; політичний трилер "Управління державою"; сімейна казка "Сфера чаклунства" і комедія "Мистецтво любити".

З 5 по 10 квітня Панораму французького кіно можна побачити в кінотеатрах Києва та Харкова, з 12 по 17 квітня - у Львові, з 19 по 24 квітня - в Донецьку, з 24 по 29 квітня - у Дніпропетровську. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Повна програма фестивалю Французька весна

Відео: ICTV

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне