Піонери рейв-сцени продали більше 20 млн своїх альбомів по всьому світу. Схоже, хоча б раз в житті The Prodigy чув кожен

Сьогодні, 4 березня, танцюриста і вокаліста культової електронної групи The Prodigy Кіта Флінта було знайдено мертвим у себе вдома. Пізніше назвали причину смерті - імовірно, це самогубство.

Альбом групи The Fat Of the Land 1997 року ввійшов до книги рекордів Гіннеса як найбільш швидко розпроданий альбом британського колективу. За підсумками опитування одного з музичних видань, хіт Smack My Bitch Up - найскандальніша пісня в історії музики (її назва на сленгу означає "Зроби мені ін'єкцію", "Двинь" мене по вені"). Кліп на цю композицію заборонили майже відразу після виходу.

The Prodigy - Smack My Bitch Up - DVD edit from The Prodigy on Vimeo.

У 2008 році The Prodigy після досить довгого відносного затишшя повернулися в чарти і на танцполи з альбомом Invaders Must Die. Як і інші платівки гурту, він дав групі відразу кілька хітів, в тому числі Omen.

Світ дізнався про божевільних британців ще в 1992 році, коли вийшов альбом Experience. На батьківщині він став платиновим. Платівка, записана в період розквіту рейву, містить елементи джангла, техно і багатьох інших стилів. Різні відсилання до цих пісень, в тому числі до Out Of Space, можна зустріти досі, причому не тільки у електронників.

Ще один платиновий альбом групи - Music For the Jilted Generation, що вийшов в 1994 році. Він звучав помітно важче, ніж Experience, і сформував унікальний стиль команди. А пісня Voodoo People містить семпл з пісні Very Ape не менше культових Nirvana.

Найзнаковішою особисто для Флінта можна назвати пісню Firestarter з The Fat Of the Land, оскільки тут він вперше проявив себе як вокаліст - до цього в Prodigy виконував соло виключно Максим Реаліті. Після її виходу слово 'firestarter' стало прізвиськом Флінта серед шанувальників.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне