RU

Гайтана зняла перший кліп для Євробачення видео

15.03.2012, 13:00
f03a0bfce2a3cd7f51bdf8bd93b12491.jpg
Представниця України на Євробаченні-2012 співачка Гайтана презентувала офіційне відео на пісню "Be my guest. Рart 1", з якою виступатиме на пісенному конкурсі. Друга частина відео з'явиться найближчим часом.

"Кліп об'єднав в собі найпрекрасніші, найсвітліші моменти мого творчого життія... Я мрію про те, щоб весь світ став однією великою родиною і всі люди стали бажаними гостями в будь-якій точці нашої Землі. Своєю піснею й відеокліпом я хочу зробити кроки вперед до здійснення своєї великої мрії. Ніхто в цьому світі не самотній, ми є одне у одного. "Take my hand and be my guest", - говорить Гайтана.

Гайтана також розповіла історію створення пісні. Авторами слів є "Kiwi-project", які написали співачці лист про те, що у них є ідея прекрасної пісні, а вона повинна написати слова й мелодію до їх музики.

"Коли я почула мотив композиції, то відразу ж почала танцювати, буквально з першої секунди. В одну мить з'явилися думки про якусь вселенську радість і в душі зазвучали слова -" Be my guest ". Ось так народилася пісня, а разом з нею й бажання представляти Україну на Євробаченні ", - розповідає співачка.

Відео: YouTube

Комментарі

Останні новини