RU

Євробачення. Одну з країн представить призер Голос країни: відео видео

04.03.2019, 15:10
Ото Немсадзе (фото - офіційний сайт Євробачення)

Грузію на пісенному конкурсі Євробачення-2019 в Тель-Авіві буде представляти Ото Немсадзе з піснею "Sul tsin iare", назва якої перекладається з грузинської мови як "Вперед". Про це йдеться на сайті Євробачення.

Він переміг у грузинському національному відборі, який проходив в форматі шоу Idol. Участь в ньому брали 10 виконавців. Остаточне рішення було за глядачами.

У 2013 році він брав участь у третьому сезоні українського талант-шоу Голос країни і зайняв там друге місце. На сліпих прослуховуваннях він виконав пісню Ніни Сімон "Feeling Good". До нього розгорнулися всі чотири тренера.

На одному з прямих ефірів Немсадзе надів українську вишиванку й заспівав народну пісню "Ой, чий то кінь стоїть". Його наставник Святослав Вакарчук  під час виступу не стримав сліз.

27 лютого Україна відмовилася від участі в міжнародному пісенному конкурсі Євробачення-2019, який пройде в Ізраїлі. Транслювати конкурс в Україні будуть, але голосувати жителі України не зможуть.

Раніше голова правління НСТУ Зураб Аласанія також сказав, що, в разі перемоги Росії на конкурсі в цьому році, Україна відмовиться від участі й у наступному.

Комментарі

Останні новини