Півфінали Євробачення-2019 відбудуться в Тель-Авіві в Ізраїлі 14 і 16 травня, фінальний конкурс - 18 травня

Ізраїльська мовна корпорація KAN, яка відповідає за організацію та проведення пісенного конкурсу Євробачення-2019, представила логотип. Про це повідомляє на сайті конкурсу.

Логотип був розроблений двома провідними брендинговими агентствами Ізраїлю на основі слогану "Насмілься мріяти" (Dare to Dream). Основний колір логотипу - синій. Він складається з трьох трикутників, з'єднаних в формі зірки.

"Трикутник, одна з найдавніших форм в світі, є наріжним символом, який повсюдно зустрічається в мистецтві, музиці, космології і природі. Коли трикутники з'єднуються і об'єднуються, вони стають єдиним цілим, що відображає нескінченне зоряне небо, оскільки зірки майбутнього зберуться разом в Тель-Авіві на пісенний конкурс Євробачення 2019 року", - сказали організатори.

Оформлення логотипу поєднується зі сценічним майданчиком, де також використані трикутні елементи.

У логотипу є дві альтернативні версії:

Переможцем конкурсу Євробачення-2018 в Лісабоні стала конкурсантка від Ізраїлю Нетта Барзілай. З піснею Toy вона набрала 529 балів. У липні Барзілай приїжджала до Києва знімати кліп - співачку бачили біля Музею історії України, на Борщагівці і в приміській Бучі.

Півфінали Євробачення-2019 відбудуться в Тель-Авіві в Ізраїлі 14 і 16 травня, фінальний конкурс - 18 травня. Вибирати українського учасника на Євробачення-2019 будуть 9, 16 і 23 лютого.

Смотрітет також: Євробачення-2019: організатори визначилися зі слоганом конкурсу

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне