У фільмі реальні бойові дії переплітаються з комп'ютерною грою-стрілялкою в уяві маленького хлопчика

З українського кінопрокату знятий фільм "Серпень. Восьмого"​​, що оповідає про події в Південній Осетії в серпні 2008 року. Причиною нібито стало звернення представників грузинської діаспори та ВО Свобода, на думку яких фільм розпалює міжнаціональну ворожнечу.

На тлі російсько-грузинського військового конфлікту розгортається драма окремої сім'ї - відправивши сина Тьому погостювати до батька в гори, москвичка Ксенія кидається рятувати його, як тільки дізнається про початок бойових дій.

Як відзначають творці фільму, використані у фільмі спецефекти й тривимірна графіка, а також "абсолютно новий для російського кінематографу візуальний підхід до розмови про війну роблять цей фільм несхожим на все, що знімалося до сих пір. Комп'ютерна гра-стрілялка підвищеної складності обертається реальністю й не відпускає ні на одну хвилину ".

"Але "Серпень. Восьмого" не б'є по очах кров'ю й людськими стражданнями - руйнівна сама динаміка відбувається на екрані, несумісні з життям обстріли, атаки гранатометів і прицільний вогонь снайперів", - йдеться в синопсисі.

Відео: YouTube
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.