RU

"Серпень. Восьмого" ​​заборонили показувати в Україні видео

12.03.2012, 10:51
9e1f7e9e3de081a569fcb53e001d8478.jpg
З українського кінопрокату знятий фільм "Серпень. Восьмого"​​, що оповідає про події в Південній Осетії в серпні 2008 року. Причиною нібито стало звернення представників грузинської діаспори та ВО Свобода, на думку яких фільм розпалює міжнаціональну ворожнечу.

На тлі російсько-грузинського військового конфлікту розгортається драма окремої сім'ї - відправивши сина Тьому погостювати до батька в гори, москвичка Ксенія кидається рятувати його, як тільки дізнається про початок бойових дій.

Як відзначають творці фільму, використані у фільмі спецефекти й тривимірна графіка, а також "абсолютно новий для російського кінематографу візуальний підхід до розмови про війну роблять цей фільм несхожим на все, що знімалося до сих пір. Комп'ютерна гра-стрілялка підвищеної складності обертається реальністю й не відпускає ні на одну хвилину ".

"Але "Серпень. Восьмого" не б'є по очах кров'ю й людськими стражданнями - руйнівна сама динаміка відбувається на екрані, несумісні з життям обстріли, атаки гранатометів і прицільний вогонь снайперів", - йдеться в синопсисі.

Відео: YouTube

Комментарі

Останні новини