RU
28.10.2013, 10:41

Живопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в Петербурзі

Живопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в ПетербурзіЖивопис Сильвестра Сталлоне: відкриття виставки в Петербурзі
У Російському музеї в Санкт-Петербурзі з 28 жовтня по 13 січня 2014 року проходить виставка живописних робіт актора і режисера Сільвестра Сталлоне. До експозиції увійшли 35 картин, створених в період з 1975 по 2013 роки. Свої творіння на відкритті виставки легенда Голлівуду представляв особисто.

Як зазначається на сайті музею, Сталлоне ще з юності мріяв бути художником, до того, як потрапив у кіно. Пройшовши курс навчання в Швейцарії, він протягом майже п'яти десятиліть серйозно займається живописом, паралельно з роботою в кінематографі.

"Найважливішим для інтерпретації творів Сталлоне є розуміння того, що вони виникають з внутрішньої необхідності, коли накопичені знання, відчуття, почуття вимагають матеріалізації, переходу в нову дійсність. Живопис, за словами Cталлоне - це найшвидший і точний транслятор підсвідомості", - зазначають організатори виставки.


Фото: ЕРА, rusmuseum.ru
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне