RU
10.12.2012, 16:38

Ялинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнах

Ялинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнахЯлинка, гори. Як виглядають ялинки-2013 в різних країнах
Різдвяні ялинки уже засвітилися у Вашингтоні, Лондоні, Парижі, Бейруті, Берліні, Стокгольмі та ряді інших столиць. Головна київська ялинка на площі Незалежності засвітиться 19 грудня, в день св. Миколая. Дерево буде, як і в минулому році, штучним, але не конусоподібним, з ефектом 3D, а його підсвічуванням буде управляти комп'ютерна програма. Вибирати, якою буде ялина, київська влада почала ще влітку, для чого було організовано опитування киян.

У Ватикані в цьому році встановили різдвяну ялинку, привезену з регіону Молізе на півдні Італії. Дерево заввишки 28 метрів, урочисте представлення заплановано на 14 грудня. У минулому році на площі святого Петра у Ватикані вперше стояла ялинка з України. Після зимових свят з неї зробили іграшки для вихованців дитбудинку.

Найбільша плавуча ялинка 2013 розташована в бразильському Ріо-де-Жанейро. Конструкція заввишки 85 метрів запалилася 1 грудня. Перед включенням трьох мільйонів лампочок біля ялинки влаштували грандіозний феєрверк.

У Брюсселі в якості різдвяної ялинки встановили абстрактну конструкцію, яка більше нагадує зелені хрести. Жителі Бельгії вийшли на марш протесту і підписали петицію проти дивної ялинки в стилі хай-тек. Влада прийняла рішення демонтувати металеву ялинку до Нового року.

Фото: ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне