RU
20.05.2015, 11:30

Євробачення-2015: фоторепортаж з першого півфіналу

У фінал конкурсу Євробачення-2015 за підсумками першого півфіналу з 16 учасників пройшли представники Албанії, Вірменії, Росії, Румунії, Угорщини, Греції, Естонії, Грузії, Сербії та Бельгії.

У другому півфіналі, який відбудеться 21 травня, до них приєднаються ще десять фіналістів, яких визначатимуть з числа представників Азербайджану, Кіпру, Чехії, Ісландії, Ірландії, Ізраїлю, Латвії, Литви, Мальти, Чорногорії, Норвегії, Польщі, Португалії, Сан Марино, Словенії, Швеції та Швейцарії.

Автоматично до фіналу 23 травня потрапляють Австрія як переможець минулорічного конкурсу, а також Франція, Німеччина, Італія, Іспанія і Великобританія як організатори конкурсу. Вперше цього року в конкурсі візьме участь Австралія, чий представник також виступить одразу у фіналі.

Україна цього року від участі в пісенному конкурсі відмовилася, оскільки і організатори, і самі артисти порахували недоречним готуватися до розважального шоу на тлі важкої ситуації в країні. Уродженець Тернополя Едуард Романюта, що представляв Молдову, за підсумками голосування у фінал не потрапив.

Фото - ЕРА

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: