RU
07.05.2014, 11:25

Євробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналу

Євробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2014: фоторепортаж з першого півфіналу
У столиці Данії напередодні ввечері стартував 59-й пісенний конкурс Євробачення. У першому півфіналі виступили представники 16 європейських країн, з них 10 пройшли у фінал: Вірменія, Швеція, Ісландія, Росія, Азербайджан, Україна, Сан-Марино, Нідерланди, Угорщина, Чорногорія. З боротьби вибули представники Латвії, Естонії, Албанії, Бельгії, Молдови та Португалії.

У фінал
потрапила і українка Марія Яремчук, яка виконала пісню "Tick-Tock", написану в співавторстві зі знаменитим автором багатьох хітів конкурсів Євробачення, відомою шведською вокалісткою Сандрою Берман.

У другому півфіналі конкурсу, який відбудеться 8 травня, виступлять учасники з 15 країн: Норвегія, Ізраїль, Грузія, Австрія, Литва, Польща, Мальта, Македонія, Фінляндія, Ірландія, Румунія, Словенія, Білорусь, Греція, Швейцарія. У фінал автоматично потрапляють країни "Великої п'ятірки" (Франція, Великобританія, Німеччина, Іспанія та Італія) як засновники конкурсу та Данія як країна-переможниця минулого року. Всього в нинішньому конкурсі беруть участь 37 країн.

Переможець конкурсу стане відомий 10 травня.

Нагадаємо, фаворитом букмекерських контор на Євробаченні цього року є Вірменія, українка Марія Яремчук може претендувати і на третє місце.


Фото - ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне