RU
15.05.2013, 12:58

Євробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналу

Євробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналуЄвробачення-2013: фоторепортаж з першого півфіналу
У шведському місті Мальме напередодні ввечері завершився перший півфінал пісенного конкурсу Євробачення-2013. За підсумками голосування до фіналу пройшли 10 з 16 учасників: фаворитка букмекерів Емілі де Форест (Данія), Злата Огневич (Україна), Діна Гаріпова (Росія), Олена Ланська (Білорусь), Альона Мун (Молдова), Біргіт (Естонія), Андріус Появіс (Литва), Райан Долан (Ірландія), Анук (Нідерланди), Роберто Беллароса (Бельгія).

За бортом Євробачення-2013 залишилися Наталія Келлі з Австрії, яка виступала першою, співачка Ханна зі Словенії і Деспіна Олімпіус з Кіпру. Не вистачило підтримки глядачів представникам балканських країн - дуету реперів "Who See" з Чорногорії, групі "Klapa s mora" з Хорватії і дівочому тріо "Moje 3" із Сербії. Примітно, що всі вони обрали пісню рідною мовою, а не англійською, як це робить більшість учасників.

Другий півфінал, під час якого оберуть ще 10 фіналістів, відбудеться 16 травня. На сцену вийдуть 17 учасників з Латвії, Сан-Марино, Македонії, Азербайджану, Фінляндії, Мальти, Болгарії, Ісландії, Греції, Ізраїлю, Вірменії, Угорщини, Норвегії, Албанії, Грузії, Швейцарії та Румунії.

Країни-засновники конкурсу потрапляють у фінал автоматично, серед них Німеччина, Іспанія, Великобританія, Франція та Італія. Також автоматично в фіналі виявляється представник країни, що приймає конкурс - Швеції.

Фінал конкурсу відбудеться 18 травня. Переможець пісенного конкурсу Євробачення-2013 визначиться найбільшою кількістю голосів за результатами інтерактивного телевізійного голосування телеглядачів (50%) і національного журі (50%).

Досьє на Злату Огневич

Фото: eurovision.tv, ЕРА
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне